Konštruktér prípravkov, strojárska výroba

KOVAL SYSTEMS, a. s.

Miesto práce
Krížna 950/10, 018 61 Beluša
Termín nástupu
1.5.2024
1 400 EUR/mesiacod 1400€/brutto (súčasťou mzdy je 20 % variabilná zložka mzdy závislá od výkonu a kvality práce) . Doba určitá na 1 rok (skúšobná doba na 3 mesiace)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné riešenia a realizácia úloh pri tvorbe prípravkov po mechanickej stránke

- poradenstvo a asistencia pri navrhovaní prípravkov

- štúdium odbornej literatúry, navrhovanie inovácií, zachytávanie nových trendov

- zabezpečenie technickej dokumentácie

- bonus za odporučenie zamestnanca 500€

​- 13. a 14. plat,
​- dochádzkový bonus,
​- príspevok pri uzatvorení sobáša,
​- príspevok pri narodení dieťaťa,
​- Multišport karta,
​- vitamínový balík,
​- príspevok na životné a pracovné jubileá,​

​- možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strava).​

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s možnosťou odborného rastu

- pružný pracovný čas

- firemné akcie,
- mladý kolektív,
- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti,
- čisté pracovné prostredie,
- široké technologické zázemie,
- systematický rozvoj zamestnancov (školenia, odborné kurzy atď.)

Ak je táto pozícia pre Vás výzvou a máte záujem doplniť náš tím, zašlite Váš životopis na nižšie uvedenú kontaktnú adresu.
Tešíme sa na Vás pri osobnom pohovore !
Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
ProE/Creo - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

konštruktér

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita, samostatnosť a komunikatívnosť, chuť na neustále vzdelávanie, tímová práca,
- skúsenosti s prípravkami na zváranie, vŕtanie, lisovanie, ohýbanie,
- prax v oblasti konštrukcie s aktívnym využívaním softvéru SolidWorks a databázy PDM v rámci zmenového konania, navrhovanie plechových komponentov je výhodou​

Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Stanislava Barančíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4483360  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac