Projektový manažér - strojárska výroba

KOVAL SYSTEMS, a. s.

Miesto práce
Beluša
Termín nástupu
ihneď
2 100 - 2 500 EUR/mesiacmzda 2100 € + 20 % variabil - 20 % variabilná zložka mzdy závislá od výkonu a kvality práce - projektová odmena na základe vopred zadefinovaných SMART cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš rád výzvy a nuda v práci ti nič nehovorí, poď využiť svoje organizačné schopnosti do našej spoločnosti. V tvojej náplni bude:
- proaktívne vedenie a budovanie projektového tímu,
- plánovanie práce, času, zdrojov v rámci projektu,
- zabezpečenie štandardizácie a optimalizácie procesov vedúcich k efektívnej realizácii projektu,
- zodpovednosť za riadenie projektov od jeho vývojovej etapy až po sériovú výrobu,
- realizácia a koordinácia zmenového konania,
- zodpovednosť za dodržiavanie stanovených ukazovateľov (KPI), ktorými sú termíny, rozpočet či kvalita,
- reportovanie stavu projektu nadriadeným,
- vyhodnotenie projektu,
- vypracovanie riešení a ich realizácia v prípade vzniku neočakávaných prekážok v procese prípravy a realizácie projektu,
- zabezpečenie projektovej dokumentácie na základe zákazníckych požiadaviek,
- nastavovanie konceptu projektového riadenia v spoločnosti.

- práca na zaujímavých projektoch v slovenskej spoločnosti,
- firemné akcie,
- koncoročné odmeny závislé od ekonomických ukazovateľov,
- mladý kolektív,
- možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strava).

- Doba určitá na 1 rok (skúšobná doba na 3 mesiace), potom v prípade ďalšej spolupráce bude doba zmenená na dobu neurčitú.
- široké technologické zázemie,
- inovatívne portfólio, vlastný vývoj (dizajn, konštrukcia, SW, HW, Elektro),
- prototypová dielňa, skúsený energický tím,
- pokračujúce investície do rozvoja technológií a člen inovačnej skupiny INOVATO....
- zabezpečenie stravy v priestoroch firmy
- firemné akcie
- možnosť inej formy spolupráce (SZČO)
- zabezpečenie ubytovania
- systematický rozvoj zamestnancov (školenia, odborné kurzy atď.)
- možnosť kariérneho rastu
- mimoriadna ročná odmena na základe ekonomických výsledkov spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, ekonómia, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Pokročilý
Easy Project - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektový manažment

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti v strojárskej výrobe,
- skúsenosti s koordináciou a riadením projektov,
- skúsenosť s budovaním konceptu projektového riadenia je výhodou,
- skúsenosť s vedením tímu ľudí,
- skúsenosť s riadením ekonomických ukazovateľov prideleného projektu,
- technická a procesná zdatnosť,
- znalosť výrobných procesov tvárnenia, trieskového obrábania a montáže je veľkou výhodou,
- silná komunikačná zručnosť,
- Time managment,
- analytické myslenie,
- schopnosť doťahovať veci od vízie k riešeniu,
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť,
- znalosť Easy Project výhodou,
- znalosť ERP systému (SAP),
- základná znalosť komunikačných programov (Microsoft Teams).

Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4481988  Dátum zverejnenia: 5.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac