Zvárač TIG - nástupný bonus 500,-€! + 200€ bonusy

KOVAL SYSTEMS, a. s.

Miesto práce
Beluša
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 10 EUR/hod.mesačná mzda od 1400 € vrátane 20% variabilnej zložky+ príplatky za prácu poobede a v noci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie zostáv podľa príslušnej výrobnej dokumentácie,
- určenie a nastavenie parametrov zvárania,
- premeranie vyrobených dielov s použitím meracích a skúšobných prístrojov,
- ošetrovanie a údržba príslušného vybavenia, strojov a nástrojov a jednoduché opravárske práce,
- evidovanie technických údajov a výsledkov práce.

NÁSTUPNÝ BONUS 500€ !!!!!
stabilná práca v čistom pracovnom prostredí,
možnosť spolupráce aj na živnosť (až12 eur/hod.)
bonus za odporučenie zamestnanca 500€
práca v stabilnej slovenskej spoločnosti,
mladý kolektív,
preplácanie nadčasov,
13. a 14. plat,
dochádzkový bonus,
príspevok pri uzatvorení sobáša,
príspevok pri narodení dieťaťa,
Multišport karta,
vitamínový balík,
príspevok na životné a pracovné jubileá,
firemné akcie
zabezpečíme ubytovanie
možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strava)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obrábač kovov, zámočník

- certifikát ISO 9606-2 metóda 131 / MIG , 141/ TIG
- čítanie výkresovej dokumentácie
- základný zváračský kurz Z_M1 (zváranie v ochrannej atmosfére taviacou elektródou nelegované resp. nízkolegované ocele),
- skúsenosť so zváraním hliníka

Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4398080  Dátum zverejnenia: 3.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.