Skladník hutného materiálu

KOVAL SYSTEMS, a. s.

Miesto práce
Beluša
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac+ 20 % variabilná zložka mzdy závislá od kvality a výkonu práce zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v sklade hutného materiálu (plechy a tyčový materiál),
- manipulácia materiálu pomocou VZV (+ ručné paletové vozíky),
- práca s informačným systémom + PC,
- práca so skenerom (automatické naskladňovanie a vyskladňovanie),
- príprava materiálu podľa požiadaviek z výroby,
- zodpovednosť za poriadok a prehľadnosť materiálu v pridelenom priestore,
- podieľanie sa na inventúrach.

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti,
- práca v nepretržitej prevádzke (štvorzmenný režim),
- mladý kolektív,
- čisté pracovné prostredie,
- koncoročné odmeny závislé od ekonomických ukazovateľov,
- preplácanie nadčasov,
- firemné akcie
- možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strava).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Vodičský preukaz

B

- výhodu majú kandidáti so skúsenosťou na uvedenej
pozícii,
- zodpovedný a samostatný prístup k práci,
- platný preukaz obsluhy motorových vozíkov

Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4392705  Dátum zverejnenia: 1.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac