Manažér plánovania výroby - senior

KOVAL SYSTEMS, a. s.

Miesto práce
Beluša
Termín nástupu
07/2024
2 500 EUR/mesiacsúčasťou mzdy je 20 % variabilná zložka mzdy závislá od výkonu a kvality prevedenej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a zodpovednosť za:
• tvorbu dlhodobých plánov na základe analýzy dát a objednávok od zákazníkov
• tvorbu týždenných a denných plánov výroby a tvorbu pracovných príkazov pre výrobu
• sledovanie výsledkov produkcie a operatívne realizovanie úprav vo výrobnom pláne v prípade potreby
• za plnenie požadovaných zákazníckych dodacích termínov
• vyrovnané plánovanie výroby s cieľom minimalizácie skladových zásob ako aj zákazníckych nedodávok so zreteľom na maximálne a efektívne využitie výrobných kapacít
• vykonávanie analytickej činnosti, reportovanie a prípravu podkladov pre strategické plánovanie
• prípravu a tvorbu výhľadu predaja firmy v spolupráci s oddelením predaja a Supply Chain riaditeľom
• riadenie ľudí (6 podriadených), procesy alebo projekty v rámci zverenej oblasti
• výber, motiváciu, hodnotenie a rozvoj zamestnancov zvereného útvaru
• návrhy, implementáciu a riadenie iniciatívy, čím sú dosahované strategické ciele spoločnosti
• tvorba, implementácia a kontrola procesov a postupov zvereného útvaru
• komunikácia s dotknutými oddeleniami, sledovanie materiálového pokrytia.

​bonus za odporučenie zamestnanca 500€,
​práca v stabilnej slovenskej spoločnosti,
​mladý kolektív,
​čisté pracovné prostredie,
​13. a 14. plat,
​ďalšie benefity až do výšky 1300 €,
​dochádzkový bonus,
​príspevok pri uzatvorení sobáša,
​príspevok pri narodení dieťaťa,
​Multišport karta,
​vitamínový balík,
​príspevok na životné a pracovné jubileá,
​firemné akcie,
​možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strava),
​aktívna podpora osobného rastu a rozvoja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
SAP Fiori - Mierne pokročilý
SAP Production Planning (PP) - Pokročilý
SAP Materials Management (MM) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • do tímu hľadáme silnú osobnosť - nadšenca v oblasti plánovania malosériovej výroby,
  • prax v oblasti plánovania výroby 5 rokov vo výrobnej strojárskej spoločnosti,
  • skúsenosť s JIT,
  • MS Office - pokročilý,
  • SAP – užívateľ,
  • AJ na komunikačnej úrovni,
  • schopnosť samostatne riešiť problémy a riadiť kolektív,
  • strategické myslenie, zodpovednosť

Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4373665  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac