Elektroúdržbár (elektro a mechano údržba) - nástupný bonus 500,-€!

KOVAL SYSTEMS, a. s.

Miesto práce
Beluša
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 600 EUR/mesiacvariabilná zložka 20 % zahrnutá vo mzde, mesačné bonusy až do výšky 200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva samostatne a odborne obsluhu, údržbu, kontrolu a opravy elektrických zariadení a inštalácií majetku firmy (elektro a mechano údržba),
- vykonáva diagnostiku a odstraňovanie porúch na elektrických strojoch a zariadeniach,
- vykonáva montáž elektronického vybavenia výrobných pracovísk,
- vykonáva opravy a údržbu silnoprúdovej sústavy a silnoprúdových rozvodov strojov a zariadení,
- vykonáva mechanické činnosti a opravy,
- zabezpečuje a vykonáva čistenie elektrických rozvodov a infraštruktúry,
- práca v jednozmennej prevádzke.

- bonus za odporučenie zamestnanca 500€
- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti,
- mladý kolektív,
- čisté pracovné prostredie,
- preplácanie nadčasov,
- 13. a 14. plat,
- ďalšie benefity až do výšky 1300 €,
- dochádzkový bonus,
- príspevok pri uzatvorení sobáša,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- Multišport karta,
- vitamínový balík,
- príspevok na životné a pracovné jubileá,
- firemné akcie,
- možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strava).

Ak je táto pozícia pre Vás výzvou a máte záujem doplniť náš tím, zašlite Váš životopis na nižšie uvedenú kontaktnú adresu.
Tešíme sa na Vás pri osobnom pohovore !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- platná vyhláška 508/2009 min §21,
- dobrá znalosť čítania technickej dokumentácie,
- prax v oblasti údržby strojov a zariadení výhodou,
- snaha učiť sa nové poznatky a postupy získané pri práci,
- základné znalosti pneumatiky a hydrauliky.

Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4369448  Dátum zverejnenia: 12.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac