Можливість для людей з України

Brigádnik Pomocný pracovník vo výrobe

KOVAL SYSTEMS, a. s.

Miesto práce
Beluša
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
4,92 EUR/hod.- základná mzda: 4,10€/hod. + variabilná zložka 20 % (0,82€/hod.) závislá od výkonu a kvality práce; - možnosť spolupráce aj na živnosť (7€/hod.) Doba určitá na 1 rok (skúšobná doba na 3 mesiace), potom v prípade ďalšej spolupráce bude doba zmenená na dobu neurčitú.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s materiálom ,
- práca na lakovacej linke,
- navešiavanie polotovarov na lakovaciu linku,
- manuálna práca,
- vizuálna kontrola výrobkov,
- ukladanie výrobkov na palety,
- starostlivosť o poriadok na pracovisku.

- trojzmenný pracovný režim,
- možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strava),
- stabilná práca v čistom pracovnom prostredí,
- možnosť spolupráce aj na živnosť (7€/hod.),
- zákonné príplatky + možné ďalšie príplatky,
- odmena za získanie nového zamestnanca.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základné znalosti čítania technickej dokumentácie,
- fyzická zdatnosť, spoľahlivosť,
- pozitívny prístup k práci, chuť učiť sa nové veci,

Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4330837  Dátum zverejnenia: 16.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,92 EUR/hod.