Programátor PLC senior

KOVAL SYSTEMS, a. s.

Miesto práce
Beluša
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiac- mzda 2000 - 2500 € (v závislosti od skúsenosti kandidáta) + projektové odmeňovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sa chceš stať členom stabilného vývojárskeho tímu a pracovať na nových projektoch, neváhaj a pošli nám svoje CV. Tvojou náplňou bude:
- tvorba programového vybavenia s riadením PLC B&R,
- udržiavanie stávajúcich programov už existujúcich zariadení,
- oživovanie a testovanie realizovaných prototypov,
- súčinnosť pri tvorbe dokumentácie nových výrobkov v spolupráci s elektro projektantom,
- poskytovanie súčinností pri riešení servisných zásahov na zariadeniach u zákazníkov v spolupráci so servisným oddelením,
- realizácia prác podľa pokynov vedúceho oddelenia,
- zvyšovanie odbornej kvalifikácie prostredníctvom školení a kurzov,
- inštalácia a nastavenie PLC systémov, SW a priemyselných komunikačných zariadení.

- práca na zaujímavých projektoch v slovenskej spoločnosti,
- firemné akcie,
- projektové odmeny,
- koncoročné odmeny závislé od ekonomických ukazovateľov,
- rozvoj prostredníctvom doplňujúcich školení,
- pružný pracovný čas,
- možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strava).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

riadenie, elektrotechnika, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

B&R Automation Studio - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

PLC programátor

Počet rokov praxe

2

- znalosť programovania PLC B&R,
- ovládanie jazyka C alebo štruktúrovaný text ST,
- znalosti z oblasti riadenia, komunikácií, senzorov,
- znalosti z oblasti algoritmizácie.

Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4166222  Dátum zverejnenia: 21.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac