Asistentka GR

KOVAL SYSTEMS, a. s.

Miesto práce
Beluša
Termín nástupu
máj, jún 2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacmzda 1200 € + 10 % variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš rada organizovanie a výborné komunikačné schopnosti, neváhaj a pošli nám svoje CV. Tvojou pracovnou náplňou bude:

- manažovanie kancelárie a agendy GR vnútri firmy aj smerom navonok,
- úzka spolupráca s vedením spoločnosti,
- manažovanie agendy porád vedenia, kontrola plnenia úloh,
- príprava podkladov a účasť na kľúčových stretnutiach GR a vedenia, následná identifikácia záverov a úloh, ktoré zo stretnutí vyplynuli,
- odborná podpora GR – príprava alebo koordinácia prípravy analýz, prezentácií a podkladov pre rozhodovanie,
- podieľanie sa na kľúčových iniciatívach v spoločnosti a strategických projektoch,
- time manažment GR,
- zastupovanie na recepcii a pomoc na personálnom oddelení.

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti v super kolektíve,
- firemné akcie,
- technické zabezpečenie zodpovedajúce obsadzovanej pozícii,
- možnosť stravovania v podnikových priestoroch.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné alebo ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť a zodpovednosť,
- výborné organizačné a komunikačné schopnosti,
- vysoké pracovné nasadenie, flexibilita,
- tvorivosť a tímová orientácia.

Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4059246  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac