Montážny pracovník (2-zmenná prevádzka)

KOVAL SYSTEMS, a. s.

Miesto práce
Beluša
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.+ 20 % variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž a servis výrobkov podľa výrobnej dokumentácie,
- meranie vyrobených dielov s použitím meracích a skúšobných prístrojov,
- evidovanie technických údajov,
- kontrolovať správnosť funkcií, analyzovať poruchy, vykonať požadované zmeny, prípadne vymeniť chybné diely.

- práca v čistom pracovnom prostredí v stabilnej slovenskej spoločnosti,
- príplatok nad rámec zákona za poobednú zmenu - 0,35€ /hod.,
- preplácanie nadčasov,
- firemné akcie,
- možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strava),
- koncoročné odmeny závislé od ekonomických ukazovateľov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

2

- čítanie výkresovej dokumentácie podmienkou,
- výhodou pracovná skúsenosť v kusovej malosériovej montáži.

Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4001712  Dátum zverejnenia: 7.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.