Expedient - dvojzmenný prac. režim

KOVAL SYSTEMS, a. s.

Miesto práce
Beluša
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
júl 2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ 20 % variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zostavovanie a kompletizácia zásielok pre odberateľov
• logistika expedičného skladu a vedenie evidencie
• manipulácia s materiálom a nakladanie výrobkov
• obsluha elektrickej viazačky, baličky
• obsluha scaneru (automatické naskladňovanie a vyskladňovanie)
• pomocné práce pri montáži výrobkov
• vedenie evidencie

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti,
- čisté pracovné prostredie,
- možnosť osobného ohodnotenia,
- preplácanie nadčasov,
- koncoročné odmeny závislé od ekonomických ukazovateľov,
- firemné akcie,
- možnosť aj inej formy spolupráce,
- dvojzmenný pracovný režim - príplatok za poobednú zmenu - 0,35 €/hod.
- možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strava).

Ak je táto pozícia pre Vás výzvou a máte záujem doplniť náš tím, zašlite Váš životopis na nižšie uvedenú kontaktnú adresu.
Tešíme sa na Vás pri osobnom pohovore !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

- výhodou preukaz obsluhy VZV (používanie ručných paletových vozíkov),
- v prípade potreby ochota pracovať nadčas,
- základná znalosť používania počítača a scanera,
- skúsenosti s balením a vychystávaním výrobkov na vývoz,
- práca je vhodnejšia pre mužov.

Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4001709  Dátum zverejnenia: 7.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac