Logista (práca s VZV) - 1 zmena

KOVAL SYSTEMS, a. s.

Miesto práce
Beluša
Termín nástupu
10/2020
Mzdové podmienky (brutto)
5,36 EUR/hod.+ možné sú i ďalšie príplatky závislé od výkonu a kvality vykonanej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s materiálom medzi jednotlivými výrobnými strediskami (odvoz a dovoz dielov),
- zabezpečenie potrebného množstva prepravných jednotiek k strojom, čítanie sprievodnej dokumentácie,
- paletové hospodárstvo,
- starostlivosť o pracovisko a pridelený vozík.

- práca v čistom pracovnom prostredí,
- možné sú i ďalšie príplatky závislé od výkonu a kvality vykonanej práce,
- možnosť stravovania v podnikových priestoroch,
- firemné akcie,
- momentálne jednozmenný pracovný režim (do budúcnosti je plánovaný dvojzmenný pracovný režim).

V prípade potreby ochota pracovať nadčas, práca je vhodnejšia pre mužov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.12.2020 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- fyzická zdatnosť, spoľahlivosť,
- pozitívny prístup k práci, chuť učiť sa nové veci,
- podmienka - platný preukaz VZV (motorové i elektrické vozíky),
- výhodou vodičský preukaz sk. C

Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Krížna 950/10
018 61 Beluša

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Baginová
Tel.: +421918087947
E-mail: poslať životopis
ID: 4000534  Dátum zverejnenia: 16.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,36 EUR/hod.