Prevádzkový zámočník

KOVAL SYSTEMS, a. s.

Miesto práce
Beluša
Termín nástupu
december, január 2020
4,3 EUR/hod.po skúšobnej dobe a spokojnosti bude mzda navýšená na 6,40 /hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba, údržba a montáž rôznych dverí, plotov, brán, stojanov a prístreškov,
- oprava a údržba jednoduchých strojov a zariadení,
- prevádzanie rôznych zámočníckych a klampiarskych prác.

- stabilná práca v čistom pracovnom prostredí,
- zákonné príplatky + možnosť osobného ohodnotenia,
- jednozmenný pracovný režim,
- možnosť stravovania v priestoroch spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- strojárske vzdelanie, resp. prax na podobnej pozícii výhodou,
- preukaz VZV výhodou,
- samostatnosť, zručnosť.

Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3641420  Dátum zverejnenia: 3.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,3 EUR/hod.