Reagujte bez životopisu

CNC frézar alebo CAM programátor

KOV, s.r.o.

Miesto práce
Horné Štitáre
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacŽivnosť od 9-15 euro (v závislosti od relevantnej praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha NC a CNC strojov, (3 a 5 osé frézovacie centrum)
Obrábanie strojných súčiastok na obrábacích NC a CNC strojoch,
Upínanie polotovaru, spustenie, obsluha a vypnutie obrábacieho CNC a NC stroja,
Meranie obrobených súčiastok,
Výmena náradia v rôznych upínačoch (výmena rezných platničiek, zameranie nástrojov, ...),
Zodpovednosť za kvalitu vyrobeného dielca
Práca na jednu smenu, resp. individuálna dohoda.

Finančný príspevok na stravu nad rámec zákona
Zaujímavý sociálny program :
• vzdelávanie a možnosť kariérneho postupu
• bonus 200€ za odporučenie ďalšieho zamestnanca.
• Individuálna bonus za nadštandardnú aktivitu až do 500€
• preplácaný vstup na kúpalisko v Topoľčanoch
• podnikové akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

SOU/SŠ/VŠ strojárske, obsluha obrábacích strojov

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

prax s prácou na CNC a NC strojoch ( sústruh, fréza )
používanie meradiel (posuvné meradlo, mikrometer)
manuálna zručnosť

Spoločnosť KOV sa zaoberá zákazkovou výrobou a obrábaním kovov.
Špecializujeme sa najmä na presnú strojársku výrobu zameranú na :
❖ Údržbu a modifikácie vstrekovacích a strižných nástrojov
❖ Generálne opravy foriem
❖ Výrobu foriem
❖ Výrobu prototypových dielov a ich častí
❖ Výrobu meracích prípravkov
❖ Výrobu montážnych prípravkov
❖ Generálne opravy montážnych liniek a strojov
❖ Zastúpenie spoločnosti DEKE v Európe
❖ Poradenstvo v ohľadom vstrekovacích nástrojov

Kontakt

ID: 4671135  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac