Údržbár-elektrikár

KOSIT a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda môže byť navýšená v závislosti od praxe, skúseností a dosahovaných výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technická správa a údržba budov v Bratislave:
- v rámci svojej špecializácie vykonáva samostatne úkony vedúce k zabezpečeniu efektívnej prevádzky a údržby zariadení, sietí a budov.
- vykonáva pravidelné kontroly jednotlivých zariadení.
- odstraňuje bežné prevádzkové poruchy na technologických zariadeniach, uskutočňuje ich základnú lokalizáciu a v prípade potreby kontaktuje technických špecialistov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

osvedčenie - vyhláška § 21, alebo § 22, alebo §23, alebo § 24, oprávnenie VTZ plyn - kotolne, tlak, kuričský preukaz

Spoločnosť KOSIT a.s. bola založená v roku 2001. Na profesionálnej úrovni poskytuje komplexné služby v oblasti odpadového hospodárstva pre komunálny sektor, priemysel, obchod, ale aj v oblasti individuálnych zákazníkov. V oblasti odpadového hospodárstva presadzuje spoločnosť KOSIT a.s. progresívne a ekologické formy nakladania s odpadom. Prostredníctvom vlastného zariadenia na energetické využitie odpadu (ZEVO) dlhodobo prispieva ku kvalite odpadového hospodárstva podľa štandardov z vyspelých európskych krajín. Akcionármi spoločnosti sú investičná skupina WOOD & Company (95 %) a mesto Košice (5 %)

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4544650  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac