Vodiči s "C" - zimná údržba - resp. trvalý pracovný pomer

KOSIT a.s.

Miesto práce
Rastislavova 98, Košický kraj, Košice
Termín nástupu
01.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce súvisiace s vedením motorového vozidla a obsluhou mechanizmov zimnej údržby počas zimného obdobia do konca marca 2018.
Pracovný pomer môže byť po vzájomnej dohode uzatvorený aj na trvalo a to na rôzne druhy mechanizmov v rámci zabezpečovania činností spoločností v oblastí odpadového hospodárstva a údržby.

Stabilná práca, motivujúce ohodnotenie.

V prípade záujmu zasielajte svoje žiadosti spolu s profesným životopisom a uvedeným telefonickým kontaktom na email alebo poštou na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C, T

Počet rokov praxe

1

Vodičský preukaz sk. C (uvítame aj T).
Platná kvalifikačná karta vodiča.
Zdravotná a psychologická spôsobilosť.
Skúsenosti s riadením a obsluhou áut nad 3.5t.
Flexibilita, zodpovednosť a lojálnosť.

KOSIT a.s. je moderná akciová spoločnosť, ktorá na vysokej profesionálnej úrovni poskytuje komplexné služby v oblasti odpadového hospodárstva (zber, zvoz a zneškodnenie komunálneho odpadu, ako aj na letnú a zimnú údržbu komunikácií). Patrí medzi päť najvýznamnejších spoločností na Slovensku zaoberajúcich sa týmto náročným a spoločensky veľmi citlivým priemyselným odvetvím.
KOSIT využíva profesionalitu a skúsenosti nadobudnuté na medzinárodnej úrovni, ktoré šíri ďalej a tak napomáha ekonomickému a spoločenskému rastu v oblasti mesta Košice a východného Slovenska.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KOSIT a.s.
Rastislavova 98
043 46 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Janette Sanislová, PhD.
E-mail: poslať životopis
ID: 3183672   Dátum zverejnenia: 12.10.2017