Vodiči zimnej údržby (skupina B, C ) - resp. Trvalý pracovný pomer

KOSIT a.s.

Miesto práce
Rastislavova 98, Košice
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Vodič sk. B - 700 EUR, Vodič sk. C - 750 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodičov skupiny B:
Práce súvisiace s vedením motorového vozidla a obsluhou mechanizmov zimnej údržby počas zimného obdobia od od 01.11.2018 do 31.03.2019.

Vodičov skupiny C:
Práce súvisiace s vedením motorového vozidla a obsluhou mechanizmov zimnej údržby počas zimného obdobia od 01.11.2018 do 31.03.2019.

Pracovný pomer môže byť po vzájomnej dohode a splnení požiadaviek spoločnosti uzatvorený aj na trvalo a to na rôzne druhy mechanizmov v rámci zabezpečovania činností spoločností v oblastí odpadového hospodárstva a údržby.

Stabilná práca, motivujúce ohodnotenie.

V prípade záujmu zasielajte svoje žiadosti spolu s profesným životopisom a uvedeným telefonickým kontaktom na e-mail alebo poštou na adresu spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 38 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, T

Počet rokov praxe

1

Vodič skupiny C: vodičský preukaz sk. C (sk.T je vítaná), platná kvalifikačná karta vodiča, zdravotná a psychologická spôsobilosť, skúsenosti s riadením a obsluhou áut nad 3,5 t, flexibilita, zodpovednosť a lojálnosť.

Vodiči skupiny B: vodičský preukaz sk. B, prax vo vedení pracovných švorkoliek a flexibilita, zodpovednosť a lojálnosť.

Spoločnosť KOSIT a.s. bola založená v roku 2001. Je technologicky inovatívnou spoločnosťou, ktorá na profesionálnej úrovni poskytuje komplexné služby v oblasti odpadového hospodárstva pre komunálny sektor, priemysel, obchod ale aj v oblasti individuálnych zákazníkov. Patrí medzi najvýznamnejších hráčov na Slovensku zaoberajúcich sa týmto náročným a spoločensky veľmi citlivým priemyselným odvetvím.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KOSIT a.s.
Rastislavova 98
043 46 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Janette Sanislová, PhD.
E-mail: poslať životopis
ID: 3183672   Dátum zverejnenia: 10.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Vodič sk. B - 700 EUR, Vodič sk. C - 750 EUR.