Prijímací technik

KOSIT a.s.

Miesto práce
Rastislavova 98, Košice
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola funkčnosti, preberanie /odovzdanie stroja a mechanizácie/do a zo servisu.
Prijímanie vozidiel, pripravovanie predbežných kalkulácií opráv.
Plánovanie a objednávanie opráv.
Výkon obhliadok a zdokumentovanie škôd na motorových vozidlách.
Kalkulácia nákladov na opravu a spracovanie podkladov pre likvidáciu škôd.
Výkon kontrolných obhliadok po opravách vozidiel.
Realizácia zákaziek a príprava podkladov pre fakturáciu
Komunikácia s klientmi, externými a internými partnermi.
Zabezpečenie prevozu nákladných vozidiel medzi prevádzkami.
Prevoz vozidiel na kontrolu originality.
Koordinovanie prípravy vozidiel v servise pred odovzdaním zákazníkovi.
Zodpovedá za kvalitu a prevedenie jednotlivých prác, za správnosť použitých náhradných dielov.
Starostlivosť o vozový park- čistota, baterky, tankovanie vozidiel, celkový stav vozového parku.
Mýtne jednotky.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2018 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske, Auto- opravár - mechanik

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B, C

- schopnosť operatívne riešiť problémy
- komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť.

KOSIT a.s. je moderná akciová spoločnosť, ktorá na vysokej profesionálnej úrovni poskytuje komplexné služby v oblasti odpadového hospodárstva (zber, zvoz a zneškodnenie komunálneho odpadu, ako aj na letnú a zimnú údržbu komunikácií). Patrí medzi päť najvýznamnejších spoločností na Slovensku zaoberajúcich sa týmto náročným a spoločensky veľmi citlivým priemyselným odvetvím.
KOSIT využíva profesionalitu a skúsenosti nadobudnuté na medzinárodnej úrovni, ktoré šíri ďalej a tak napomáha ekonomickému a spoločenskému rastu v oblasti mesta Košice a východného Slovenska.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KOSIT a.s.
Rastislavova 98
043 46 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Janette Sanislová, PhD.
E-mail: poslať životopis
ID: 3087744   Dátum zverejnenia: 13.2.2018