Vodič (skupina C)

KOSIT a.s.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohoodu
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič vykonáva práce súvisiace s vedením motorového vozidla a obsluhou mechanizmov v rámci zabezpečovania činnosti spoločnosti v oblasti odpadového hospodárstva, letnej a zimnej údržby komunikácií. Zaznamenáva presné denné výkazy o výkone vozidla a služieb, dbá na kompletnosť údajov. Vykonáva dennú údržbu na pridelenom motorovom vozidle podľa interných predpisov.

Vodič – Press ( smetiarske auto ) :
Vykonáva práce súvisiace s vedením motorového vozidla a obsluhou nadstavieb – podávacie zariadenia nádob.
Zodpovedá za osádku vozidla -závozníci.
Zodpovedá za zverený rajón – vývoz odpadu a TZ.

Vodič – Hákový alebo Ramenový nosič kontajnerov :
Vykonáva práce súvisiace s vedením motorového vozidla a obsluhou nadstavieb.
Zodpovedá za osádku vozidla – závozníci.
Zodpovedá za zverený rajón – realizáciu objednávok.
Profesionálny prístup a komunikácia so zákazníkom.
ADR výhodou, možnosť doplnenia odbornej spôsobilosti v spoločnosti KOSIT.
Osvedčenie pre tlakové nádoby – výhodou.

Vodič –špeciálna technika ( zametacie vozidlo, kropnica, cisterna, vozidlá letnej a zimnej údržby) :
ADR výhodou, možnosť doplnenia spôsobilosti v spoločnosti KOSIT.

- stabilná práca
- adekvátne ohodnotenie, ktoré je nastavené individuálne na pohovore (na základe praxe, skúseností a referencií),
- mesačné odmeny navyše na základe výkonov,
- polročné odmeny na základe hospodárskeho výsledku spoločnosti (po odpracovaní min. 1 roka),
- príplatky za nadčasy, nočné a víkendové zmeny,
- kvalitné zimné a letné pracovné oblečenie (servis a pranie),
- preplácanie preškoľovacích kurzov;
- ...ďalšie

Ak Vás naša ponuka zaujala, tešíme sa na Váš životopis, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E, T

Počet rokov praxe

1

Kvalifikačná karta vodiča, psychologická spôsobilosť vodiča sú nutnosťou.

Spoločnosť KOSIT a.s. bola založená v roku 2001 a počas roka v nej pracuje 750 zamestnancov. Svoje služby poskytuje viac ako 190 komunálnym zákazníkom (s celkovým počtom viac ako 545.000 obyvateľov) a 2.000 podnikateľským subjektom. Spoločnosť nakladá s viac ako 223 tis. ton odpadu ročne. Prostredníctvom Zariadenia na energetické využitie odpadov (ZEVO) KOSIT dodáva teplo 2.400 a elektrickú energiu 19.000 domácnostiam. Viac o spoločnosti sa môžete dozvedieť na stránke www.kosit.sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KOSIT a.s.
Rastislavova 98
043 46 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Janette Sanislová, PhD.
E-mail: poslať životopis
ID: 2658894  Dátum zverejnenia: 17.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac