Vodič, strojník

KOSIT a.s.

Miesto práce
Cemjata, Prešov-Cemjata
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
878 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Samostatne vykonáva činnosti súvisiace so skládkovaním odpadov na skládke (preberanie odpadov, kontrola sprievodnej dokumentácie, určenie miesta vykládky odpadov, doprovod vozidiel s odpadmi na teleso skládky, váženie odpadov..).
2. Vykonáva práce súvisiace s údržbou areálu (údržba telesa skládky, zvlhčovanie odpadu, čistiace práce na zariadeniach skládky, upratovacie práce adm. budovy skládky.
3. Zúčastňuje sa odborných školení z technických a legislatívnych predpisov určených pre činnosť prevádzky.
4. Udržiava teleso skládky v stabilnom stave z hľadiska statiky telesa skládky, vykonáva letnú a zimnú údržbu prístupových ciest na teleso skládky.
5. Zodpovedá za dodržiavanie bezpečnostných predpisov, požiarnych predpisov, predpisov pre obsluhu VTZ, dodržiavanie zásad OŽP.
7. Nakladá s dovezeným odpadom na prekládkovú stanicu podľa platných prevádzkových predpisov.
8. Zodpovedá za technický stav strojného, technického zariadenia, kontrola mazacích, chladiacich a iných prevádzkových kvapalín, udržiava pridelené strojné zariadenie v prevádzkyschopnom stave.
9. Počas práce na stroji kontroluje činnosť stroja a zodpovedá za dodržiavanie predpísaných parametrov daného stroja, vykonáva dennú údržbu a čistenie stroja.
10. Vykonáva so strojom pridelené práce - upravuje skládku tuhých odpadov zodpovedá za stabilitu skládky a za tvar telesa skládky, dodržiava sklony svahov podľa platnej dokumentácie zavážania skládky, zodpovedá za efektívne využívanie objemu skládky.
11. Kontroluje neporušenosť oplotenia areálu prekládkovej stanice, ak zistí nedostatky odstráni ich ak je to možné, prípadne zabezpečí opravu.
12. Pri poruche elektrozariadení a STZ spolupracuje s pracovníkmi údržby a servisných organizácií.
13. Vykonáva váženie áut dovážajúcich odpad, zapisuje množstvá dovezených odpadov do denníkov a elektronickej evidencie, vypisuje sprievodné listy NO, vydáva potvrdenia o množstve prebratých odpadov, zodpovedá za správnosť váženia, vykonáva dennú údržbu a čistenie elektronickej váhy.

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre našu dcérsku spoločnosť KOSIT SERVICES.

Ak Vás naša ponuka zaujala, tešíme sa na Váš životopis, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, T

Počet rokov praxe

1

• Strojnícky preukaz skupiny 9 - podmienkou
• Psychologická a zdravotná spôsobilosť

Spoločnosť KOSIT a.s. bola založená v roku 2001. Na profesionálnej úrovni poskytuje komplexné služby v oblasti odpadového hospodárstva pre komunálny sektor, priemysel, obchod, ale aj v oblasti individuálnych zákazníkov. V oblasti odpadového hospodárstva presadzuje spoločnosť KOSIT a.s. progresívne a ekologické formy nakladania s odpadom. Prostredníctvom vlastného zariadenia na energetické využitie odpadu (ZEVO) dlhodobo prispieva ku kvalite odpadového hospodárstva podľa štandardov z vyspelých európskych krajín. Akcionármi spoločnosti sú investičná skupina WOOD & Company (95 %) a mesto Košice (5 %)

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2289150  Dátum zverejnenia: 22.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 878 EUR/mesiac