Teamleader

KOSIT WEST s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Od 1 200 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta ktorá bude dohodnutá na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie a koordinácia práce skupiny pracovníkov
• Určenie a organizovanie prioritných činností vlastnej práce i tímu podľa pokynov nadriadeného
• Pravidelné informovanie nadriadeného o priebehu práce celého tímu
• Zodpovednosť za zabezpečenie materiálu a pomôcok na pracovisko a ich rozdelenie medzi svoj tím pracovníkov
• Kontrola/evidencia príjmu a výdaja odpadov zo zberných miest,
• Vedenie a kontrola plnenia operatívnych požiadaviek prevádzky/zákazníka,
• V prípade potreby vykonáva náhradné práce pridelené nadriadeným,
• Evidencia príjmu odpadov od zákazníkov/subdodávateľských spoločností,
• Realizuje výkon práce s mechanizmom podľa pridelených úloh
• Vedenie manipulačnej techniky v zmysle platných oprávnení a osvedčení pracovníka, obsluha hydraulických a strojných zariadení
• Vykonáva práce súvisiace s vedením motorového vozidla a obsluhou mechanizmov podľa platných predpisov
• Udržiavanie čistoty zberného miesta a prideleného pracovného priestoru

** Ide o prácu na 3 zmeny **

- Možnosť kariérneho rastu
- Odmeňovací systém podľa pracovného výkonu
- Príjemné prostredie a práca v dynamickom kolektíve
- Bezplatná autobusová doprava v rámci regiónu

Ak Vás naša ponuka zaujala, tešíme sa na Váš životopis, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vodičský preukaz sk. B
Preukaz VZV - podmienka
Práca na 3 zmeny

KOSIT WEST s.r.o. ako dcérska spoločnosť KOSIT a.s. vznikla 7.9.2016. Spoločnosť začala pôsobiť v Nitrianskom regióne s potenciálom pokrytia blízkych regiónov. Poskytuje služby komplexného odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti a realizáciu odpadového hospodárstva počas výstavby pre investorov v Nitrianskom kraji a jeho okolí.
Spoločnosť je v procese budovania prevádzky obslužných činností pre zákazníkov v tomto regióne. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť sa sústreďuje hlavne na uprednostnenie zhodnotenia odpadov pred ich skládkovaním vzhľadom na hierarchiu odpadov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Paliková
E-mail: poslať životopis
ID: 4619895  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac