Vodič pracovných strojov – strojník, údržbár

KOSIT SERVICES s. r. o.

Miesto práce
Štúrovo
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne vykonáva činnosti súvisiace so skládkovaním odpadov na skládke (preberanie odpadov, kontrola sprievodnej dokumentácie, určenie miesta vykládky odpadov, doprovod vozidiel s odpadmi na teleso skládky, váženie odpadov..).
Vykonáva práce súvisiace s údržbou areálu (údržba telesa skládky, zvlhčovanie odpadu, čistiace práce na zariadeniach skládky, upratovacie práce budovy skládky.
Bezodkladne nahlási každú mimoriadnu udalosť, t.j. havária, požiar, úraz, nadriadenému, vedeniu spoločnosti .
Zúčastňuje sa odborných školení z technických a legislatívnych predpisov určených pre činnosť prevádzky.
Obsluhuje čerpacie stanice priesakových kvapalín, kontroluje stav hladiny v retenčnej nádrži.
Udržiava teleso skládky v stabilnom stave z hľadiska statiky telesa skládky, vykonáva letnú a zimnú údržbu prístupových ciest na teleso skládky.
Zodpovedá za dodržiavanie bezpečnostných predpisov, požiarnych predpisov, predpisov pre obsluhu VTZ, dodržiavanie zásad OŽP, havarijných inštrukcií .
Zodpovedá za technický stav strojného, technického zariadenia, kontrola mazacích, chladiacich a iných prevádzkových kvapalín, udržiava pridelené strojné zariadenie.
Počas práce na stroji kontroluje činnosť stroja a zodpovedá za dodržiavanie predpísaných parametrov daného stroja, vykonáva dennú údržbu a čistenie stroja, ako zvonu tak nasávacích filtrov.

Práca v stabilnej spoločnosti.

Ak Vás naša ponuka zaujala, tešíme sa na Váš životopis, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, T

Vlastníctvo platného strojníckeho preukazu obsluhy stavebných a pracovných strojov.

KOSIT SERVICES s. r. o. je dcérska spoločnosť firmy KOSIT a.s., ktorá má bohaté skúsenosti v oblasti služieb. Dôvodom jej založenia v roku 2016 bolo rozšírenie portfólia poskytovaných služieb v reakcii na definované potreby zákazníka.
Spoločnosť je spoľahlivým dodávateľom sťahovacích služieb, záhradných prác a tiež žiadaných služieb odvozu nadrozmerného odpadu z domácnosti aj firiem.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petronela Krakovská
E-mail: poslať životopis
ID: 4806586  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac