Food Quality Manager pre Slovensko

Košík.cz s.r.o.

Miesto práce
Gorkého 129/12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme jednou z najväčších e-commerce spoločností v Českej republike a práve expandujeme aj na Slovensko. Najviac hrdí sme na to, že zákazníkom ponúkame jednu z najkvalitnejších služieb na európskom trhu. V Košíku zásadne pretvárame tradičné odvetvie a prepisujeme budúcnosť spôsobu nakupovania potravín.

A práve preto aktuálne hľadáme nového parťáka na pozíciu Food Quality Manager ktorý/á sa pridá k nášmu tímu na Slovensku a pomože nám plne rozbehnúť expanziu na nový trh so zaručením tých najvyšších štandardov kvality v našich prevádzkach v Bratislave, Nitre, Žiline, Zvolene a Košiciach.

Čo ťa u nás na pozícii Food Quality Managera čaká?

  • Budeš hlavná osoba zodpovedná za kvalitu v celej republike.
  • Úzka spolupráca s kolegami z Operations, Sales a tímom kvalitárov z našej českej pobočky Košík.cz
  • Tvojou úlohou bude zo začiatku nastavenie HACCP pravidiel, ich kontrola a dôraz na dodržiavanie v spolupráci s jednotlivými prevádzkami Metro.
  • Školenie nových pracovníkov a pravidelné preškolenia stálych zamestnacov kontroly kvality.
  • Zabezpečenie teplotného reťazca, sanácie priestorov, OOPP a dodržiavanie hygienických podmienok na prevádzkach napríklad aj pre prácu s nebalenými položkami.
  • Príprava na kontroly od rôznych inšpekcii a zastupovanie spoločnosti pri týchto kontrolách priamo na prevádzkach s prípadným riešením nedostatkov.
  • Kontrola, záznamy a následná realizácia nápravných opatrení v prevádzke - teplotná kalibrácia reťazcov a podobne.
  • Evidencia a zabezpečenie odpadu a bioodpadu v spolupráci s Metrom.
  • Návrh a implementácia nových kvalitatívnych procesov.

Ako si ťa predstavujeme?

  • Máš skúsenosť v oblasti Quality Managementu so zameraním na potravinárstvo.
  • Ak máš vzdelanie v potravinárstve, hygiene alebo príbuznom odbore, je to obrovské plus.
  • Silné interpersonálne a komunikačné schopnosti u nás určite využiješ.
  • Zvládeš komunikovať v anglickom jazyku, ale nemusíš mať obavy, primárne budeš využívať slovenčinu.
  • Vieš sa rýchlo prispôsobiť meniacim sa situáciám a novým požiadavkám.
  • Ovládaš balíček MS Office.

Ponúkame:

  • 5 týždňov dovolenky
  • možnosť kariérneho rastu
  • variabilnú zložku mzdy s možnosťou vyššieho plnenia
  • možnosti vzdelávania, štúdium jazykov a osobný rozvoj
  • zmluvu na dobu neurčitú
  • zamestnanecké benefity (zľavy na Košík.sk a u našich partnerov, Multisport kartu, výhodné tarify od O2, odmeny za odpracované roky, ZOO karta)
  • pružnú pracovnú dobu

Máš chuť podieľať sa na revolúcii v nakupovaní spolu s nami? Tak neváhaj a napíš nám!

Vzdelávacie kurzy, školenia
Dovolenka 5 týždňov
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Notebook
Občerstvenie na pracovisku
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominik Petráň
E-mail: poslať životopis