Zástupca vedúceho provozu Zvolen

Košík.cz s.r.o.

Miesto práce
okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme jednou z najväčších e-commerce firiem v Českej republike a práve teraz expandujeme na Slovensko. Najviac sme hrdí na to, že zákazníkom ponúkame jednu z najkvalitnejších služieb na európskom trhu. V Košíku zásadne pretvárame tradičný priemysel a prepisujeme budúcnosť spôsobu nakupovania potravín. Náš rast už čoskoro prekročí 3 miliardy českých korún čistého obratu a to sme len na začiatku našej cesty.

A ako to býva, veľké ambície vyžadujú aj veľké talenty, na ktorých stojí naša firma. V Košíku vždy usilujeme o ambicióznych, šikovných a zodpovedných kolegov, ktorí nám pomôžu Košík.sk pretransformovať do firmy európskych rozmerov. Práve preto hľadáme nového kolegu na pozíciu Zástupca vedúceho provozu ve Zvolenu.

Čo je náplň práce Zástupcu vedúceho zmeny?

  • Budeš pravou rukou vedúceho pobočky.
  • V prípade jeho neprítomnosti, budeš zodpovedať za plynulý chod prevádzky na sklade.
  • Čaká ťa vedenie tímu, ktorý budeš riadiť, rozvíjať a motivovať ho k dosiahnutiu cieľov.
  • Kontrola dochádzky, plánovanie zmien a zaškolenie nováčikov.
  • Dohľad nad dodržiavaním hygienických a veterinárnych predpisov a BOZP a PO na pracovisku.
  • Budeš súčasťou skladu, nehľadáme "kancelársku myš", ale človeka do prevádzky, ktorý sa nebojí pridať ruku k dielu.
  • Pravidelná pracovná doba streda - nedeľa 05:00 - 13:30 hod.

Ako si ťa predstavujeme?

  • Si človek so skúsenosťami z prevádzky a dobre sa orientuješ v skladovej operatíve.
  • Znalosť eGrocery a procesov ti bude výhodou.
  • Sortimentná znalosť - vieš, čo máme v regáloch.
  • Výhodou je znalosť SAPu (ak neviete, nevadí, naučíme vás).
  • Vieš sa rýchlo a efektívne rozhodovať a za svoje rozhodnutia niesť zodpovednosť.
  • Si samostatný/á a proaktívny/á.
  • Si typ na tím a tímový hráč a záleží ti na tímovej spolupráci aj s externými kolegami.
  • Nechýba ti pozitívna energia, ktorú vieš rozpumpovať ľudí okolo seba, ukázať im správny smer.

Čo od teba očakávame?

Ownership – je základnou súčasťou kultúry v Košíku. Hľadáme u teba autentickú zodpovednosť za výsledky a pridelenú oblasť, výstupy tvojej práce a ich reálnu aplikáciu. Si zároveň dôkladný, svedomitý a každú úlohu robíš na maximum.

Schopnosť prioritizovať – vedieť rozlišovať, čo je dôležité a čo nie. Povedať, čo sa nebude robiť, je rovnako dôležité, ako povedať, čo robiť.

Orientácia na výsledok – musíš sa vedieť sústrediť na merateľné výsledky. Výsledok je dôležitý, výstup je len prostriedok, ako k výsledku dospieť.

Práca s číslami – rád prenikáš do podstaty vecí, vieš hľadať súvislosti a správne merať a vyhodnocovať.

Vieš si poradiť – umelec v tíme samostatne riešiť zložité problémy, neplaší sa a prichádza s múdrymi riešeniami, má odvahu robiť veci inak, nespolieha sa, že problém niekto vyrieši za teba.

Ambície rastu – chceš sa ďalej rozvíjať, stať sa špičkou vo svojom odbore, rásť spoločne s firmou, či už kariérne alebo osobnostne

Čo ti na oplátku ponúkame my?

  • 5 týždňov dovolenky.
  • Možnosť vzdelávania, firemné akcie a teambuildingy.
  • Zmluva na dobu neurčitú.
  • Odmena za vernosť.
  • Výučba cudzích jazykov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie