Groundsman(Trávnikár) Košickej futbalovej arény

Košická Futbalová Aréna a. s.

Miesto práce
Trieda SNP 48A, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• efektívne plánovanie pestovateľských postupov pri zapestovaní trávnika a jeho následné pestovanie
• evidencia prác vykonaných na všetkých športových plochách KFA
• zodpovedné zaobchádzanie so strojovým vybavením a zabezpečenie jeho pravidelnej odbornej údržby
• zabezpečenie vysokých štandardov bezpečnosti
• dodržiavanie platnej legislatívy, platných predpisov a noriem (UEFA, SFZ)

Základné ciele:
• komplexná starostlivosť o trávnaté teleso KFA,
• príprava hracích plôch KFA pre účely domáceho klubu a reprezentácie SR,
• zastupovanie KFA na školeniach,
• vyhľadávanie a aplikovanie nových dostupných technológií v oblasti pestovania trávnika.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
• žiadosť o zaradenie do výberového konania;
• motivačný list naviazaný na pracovnú pozíciu;
• štruktúrovaný životopis s uvedením doterajšej praxe, s uvedením kontaktu na konkrétnu osobu od predchádzajúcich zamestnávateľov za účelom overenia referencie;
• súhlas so spracovaním osobných údajov – podpisuje uchádzač vo svojom mene;
• čestné vyhlásenie o osobných údajoch vo vzťahu k referujúcim osobám – podpisuje uchádzač vo svojom mene.

Uchádzač je povinný pripojiť a zaslať každý dokument zvlášť výlučne vo formáte PDF (buď export alebo riadny scan). Fotografie vytvorené mobilom nebudú akceptované.

V prípade záujmu o účasť vo výberovom konaní je nevyhnutné zaslať vyhlasovateľom požadované podklady výhradne e-mailom na [email protected]. Do predmetu správy je nutné uviesť : „Výberové konanie – groundsman (trávnikár) KFA“. Prípadné otázky adresujte výhradne elektronicky na [email protected].

Zaslaním žiadosti o zaradenie do výberového konania uchádzač berie na vedomie a súhlasí, že:
• do výberového konania budú zaradení výhradne uchádzači, ktorí riadne a včas predložili všetky požadované doklady;
• výberová komisia má výlučnú právomoc rozhodnúť o tom, ktorý uchádzač bude pozvaný na osobný pohovor;
• uchádzač pozvaný na osobný pohovor je povinný zdokladovať svoje deklarované vzdelanie a bezúhonnosť (poskytnutím potrebných dokladov a podkladov);
• na vypočutie pred výberovú komisiu budú pozvaní výhradne uchádzači, ktorí najlepšie splnia požadované kritériá;
• zaslaním prihlášky a požadovaných dokladov nevzniká uchádzačovi nárok na osobný pohovor ani na ďalšiu účasť vo výberovom procese;
• o konkrétnom termíne a mieste uskutočnenia osobného pohovoru a vypočutia výberovou komisiou, bude vybraný uchádzač informovaný výhradne elektronickým spôsobom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

záhradnícke, trávnikárske

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Expert
Práca s počítačom - Expert

Vodičský preukaz

B, T

Počet rokov praxe

5

• bezúhonnosť,
• certifikát o absolvovaní vzdelávania v trávnikárskom odbore,
• certifikát na používanie chemickým prípravkov v záhradníctve – práca s nimi,
• schopnosť a zručnosť v prevádzke, údržbe a opravách mechanizmov a zariadení na údržbu a starostlivosť o hracie plochy (trávnaté a umelé), znalosť obsluhy závlahového systému, postrekovačov, čerpadiel a vykurovacieho systému,
• znalosť obsluhy MaRK (meracích a riadiacich zariadení),
• znalosť a zručnosť v značení futbalových čiar – lajnovanie,
• znalosť s priebehom organizácie športového, kultúrneho a iného podujatia,
• zodpovedné vystupovanie, komunikatívnosť, organizačné schopnosti, podnikavosť,
• dobrá fyzická a duševná zdatnosť, pracovitosť, časová flexibilita.

Hlavným cieľom spoločnosti je zabezpečiť výstavbu nového mestského futbalového štadióna a tréningových ihrísk vrátane infraštruktúry. Ďalším cieľom je vytvorenie vhodných podmienok pre rozvoj a podporu mládežníckeho futbalu.
Mesto Košice chce postaviť moderný futbalový štadión pre Košičanov, ktorý bude spĺňať podmienky UEFA 4. kategórie a bude slúžiť na ligové, medzinárodné a reprezentačné zápasy, ale aj kultúrne a športové podujatia.
ID: 4078122  Dátum zverejnenia: 11.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac