Generálny manažér Steel Arény

Košická aréna, oz

Miesto práce
Nerudova 12, Košice
Termín nástupu
01.03.2021, prípadne dohodou
Od 2 600 EUR/mesiacZákladná platová zložka je od 2.600 €/brutto/mesačne + flexibilná platová zložka. Flexibilná platová zložka bude stanovená vopred a naviazaná na dosahovanie ročných výkonnostných ukazovateľov a plnenie manažérskych cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základné ciele:
• Komplexne riadiť finančné, personálne, dodávateľsko-odberateľské vzťahy Steel Arény (ďalej len "SA")
• Pripraviť krátkodobú a dlhodobú stratégiu fungovania SA
• Zabezpečiť finančnú udržateľnosť fungovania SA
• Zastupovať SA pri dôležitých obchodných rokovaniach a vyjednávaniach
• Vyhľadávať a implementovať návrhy na rozvoj a finančnú efektivitu chodu SA
• Vykonávať dohľad nad údržbou spravovaných zariadení

Zodpovednosti a pracovná náplň:
• Úspešné riadenie tímu, nastavenie dobrých dodávateľsko-odberateľských vzťahov a vzťahov s ostatnými partnermi
• Interná a externá komunikácia, marketing SA
• Riadenie a administrácia všetkých aktivít SA (bezpečnostné otázky, technické požiadavky, prevádzkový poriadok)
• Technický stav SA a zabezpečenie všetkých potrebných povolení na prevádzku
• Efektívne plánovanie a organizovanie vyťaženosti SA
• Organizačné a technické zabezpečenie jednotlivých zápasov, podujatí
• Zabezpečenie vysokých štandardov bezpečnosti
• Ekonomicky efektívne hospodárenie a dosahovanie finančných plánov
• Organizačné zabezpečenie činnosti riadiacich a dozorných orgánov SA
• Dodržiavanie platnej legislatívy, predpisov a noriem
• Propagovať rovnosť pri športových činnostiach
• Zabezpečiť zdravie a bezpečnosť zákazníkov
• Zapájanie dobrovoľníkov pri realizovaní projektov a zabezpečovaní podujatí

Flexibilná pracovná doba, Home office

Informácie o výberovom konaní

Podmienky účasti vo výberovom konaní:
V prípade záujmu o účasť vo výberovom konaní je nevyhnutné zaslať vyhlasovateľom požadované podklady výhradne e-mailom* na office @ steelarena.sk. Do predmetu správy je nutné uviesť : „Výberové konanie – Generálny manažér SA“.

Prípadné otázky adresujte výhradne elektronicky na office @ steelarena.sk.
(* Pre korektné doručenie mailu na uvedenú emailovú adresu je potrebné zmazať medzery pred a po symbole @)

Zoznam požadovaných dokladov:
• žiadosť o zaradenie do výberového konania;
• motivačný list naviazaný na pracovnú pozíciu;
• štruktúrovaný životopis, s uvedením doterajšej praxe podpísaný uchádzačom;
• zoznam referencií od predchádzajúcich zamestnávateľov, s uvedením kontaktu na konkrétnu osobu za účelom overenia referencie (vzhľadom na citlivosť pracovno-právnych vzťahov budú referencie overované až v prípade postupu do najužšieho výberu uchádzačov a po písomnom súhlase uchádzača);
• súhlas so spracovaním osobných údajov – podpisuje uchádzač vo svojom mene.

Uchádzač je povinný pripojiť a zaslať každý dokument zvlášť výlučne vo formáte PDF (buď export z MS Word alebo riadny scan). Fotografie dokumentov vytvorené mobilom nebudú akceptované.

Na základe výsledkov odporúčania výberovej komisie o obsadení pozície rozhodne Správna rada združenia Košická aréna.

Zaslaním žiadosti o zaradenie do výberového konania uchádzač berie na vedomie a súhlasí, že:
• do výberového konania budú zaradení výhradne uchádzači, ktorí riadne a včas predložili všetky požadované doklady;
• výberová komisia má výlučnú právomoc rozhodnúť o tom, ktorý uchádzač bude pozvaný na osobný pohovor;
• uchádzač, pozvaný na osobný pohovor je povinný zdokladovať svoje deklarované vzdelanie a bezúhonnosť (poskytnutím potrebných dokladov a podkladov);
• na vypočutie pred výberovú komisiu budú pozvaní výhradne uchádzači, ktorí najlepšie splnia požadované kritéria;
• zaslaním prihlášky a požadovaných dokladov nevzniká uchádzačovi nárok na osobný pohovor ani na ďalšiu účasť vo výberovom procese;
• o termíne a mieste uskutočnenia osobného pohovoru a vypočutia výberovou komisiou, bude vybraný uchádzač informovaný výhradne elektronickým spôsobom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Očakávané odborné predpoklady, spôsobilosti, a ostatné požiadavky na uchádzačov:
• Vysokoškolské vzdelanie I. stupňa – (vítaný je II. stupeň VŠ, ekonomické, technické zameranie alebo manažment. Nie je nevyhnutnou podmienkou.)
• Skúsenosti so správou a prevádzkou športovísk, administratívnych komplexov a pod.,
• Ekonomické znalosti nevyhnutné na vedenie spoločnosti (tvorba rozpočtu, ekonomické riadenie spoločnosti, riadenie nákladov spoločnosti, controlling, reporting a pod.),
• Skúsenosti s prípravou a organizovaním športových, kultúrnych a iných podujatí,
• Skúsenosti vo vedení obchodných rokovaní a správe zmluvných vzťahov,
• Pokročilé využívanie výpočtovej a komunikačnej techniky ,
• Aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom,
• Skúsenosti v oblasti riadenia projektov, ako aj s procesmi obstarávania, schopnosť čítať projektovú dokumentáciu - výhodou,
• Zručnosti a skúsenosti v oblasti stratégie a plánovania, ako aj pri zostavovaní rozpočtu,
• Schopnosť zachovávať prísnu dôvernosť a silnú pozornosť k detailom,
• Profesionálny prístup k partnerom, zvládanie medziľudských vzťahov,
• Silné vyjednávacie a prezentačné zručnosti,
• Schopnosť uvažovať v širšom kontexte,
• Zodpovedný prístup, odolnosť voči stresu a časová flexibilita,
• Schopnosť prijímať samostatné rozhodnutia a niesť za svoje rozhodnutia zodpovednosť,
• Mobilizovať myslenie zamestnancov na dosahovanie cieľov združenia,
• Morálna bezúhonnosť a integrita uchádzača,
• Spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,
• Schopnosť budovať a viesť tím,
• Pro-zákaznícka orientácia,
• Vodičský preukaz skupiny B.

Prevádzkovanie STEEL ARÉNY.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4017102  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac