Personalistka Koruna s.r.o.

Koruna, s. r. o.

Miesto práce
Považský Chlmec, Žilina-Považský Chlmec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie a vedenie personálnej agendy spoločnosti,
- evidencia a spracovanie dochádzky,
- príprava podkladov k výplatám miezd,
- komunikácia s inštitúciami - Sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne, daňový úrad,ÚPSVaR
- administratívne činnosti mzdového oddelenia (potvrdenia o príjme zamestnancov, príprava pracovno-právnych dokladov, ELDP,PN...),
- vykonanie ročného zúčtovania dane,
- inzercia pracovných ponúk spoločnosti,
- príprava reportov pre vedenie spoločnosti,
- spolupráca s účtovným oddelením

Práca v stabilnej a úspešne sa rozvíjajúcej spoločnosti s dlhodobým postavením na trhu.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis so žiadosťou na e-mailovú adresu [email protected].

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v naše spoločnosti. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s prácou personalistky min. 3roky
- skúsenosti s prácou mzdovej účtovníčky (výhodou)
- ovládanie príslušnej legislatívy v oblasti pracovno- právnych vzťahov,
- zodpovednosť, spoľahlivosť, dôslednosť, flexibilita,
- ochota neustále sa vzdelávať.

Spoločnosť zamestnáva 660 zamestnancov v 140 maloobchodných predajniach na strednom Slovensku. Zaoberá sa maloobchodným predajom potravinárskeho, drogistického a rozličného tovaru pre každodennú spotrebu. Pre efektívne fungovanie a rast spoločnosti je nevyhnutnosťou mať tím kvalitných ľudí.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4597295  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac