Vedúca maloobchodnej predajne Žaškov

Koruna, s. r. o.

Miesto práce
Žaškov
Termín nástupu
ihneď
932 EUR/mesiacvariabilné zložky mzdy (výkonnostné bonusy, príplatky za prácu cez víkend, prémiová zložka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie zverenej predajne a celého kolektívu
- zabezpečenie bezproblémového chodu predajne
- efektívne objednávanie tovaru
- aktívna práca na predajni, prehľad o tovare
- administratívna činnosť súvisiaca s prevádzkou predajne
- podieľanie sa na hospodárskom raste prevádzky

- práca v príjemnom prostredí a kolektíve
- zázemie stabilnej spoločnosti a stálej práce
- možnosť kariérneho rastu

Vopred ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí na základe zaslaných žiadostí boli vybraní do užšieho výberu. Výhodou je ak uchádzač je z blízkeho okolia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- vyučená v odbore, resp. prax v maloobchodnom predaji min. 3 roky
- znalosť práce s PC, pokladňou
- skladové hospodárstvo - základy
- zodpovedný prístup k práci
- obchodné myslenie
- aktívny prístup k práci
- skúsenosti s vedením kolektívu
- komunikačné schopnosti
- trestná bezúhonnosť

Spoločnosť zamestnáva 660 zamestnancov v 140 maloobchodných predajniach na strednom Slovensku. Zaoberá sa maloobchodným predajom potravinárskeho, drogistického a rozličného tovaru pre každodennú spotrebu. Pre efektívne fungovanie a rast spoločnosti je nevyhnutnosťou mať tím kvalitných ľudí.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4578701  Dátum zverejnenia: 15.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 932 EUR/mesiac