Predavačka - pokladníčka Trenčín - Sídlisko Juh

Koruna, s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď
820 EUR/mesiacvariabilné zložky mzdy (výkonnostné bonusy, príplatky za prácu cez víkend)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre posilnenie nášho pracovného kolektívu hľadáme do predajne potravín v Trenčíne
na sídlisku Juh perspektívne kolegyne.
Ak ste zodpovedná, máte obchodného ducha a príjemné vystupovanie, tak táto práca je určená práve pre vás.
Pracovná náplň:
práca spojená s predajom potravín a obsluhou zákazníka, doplňovanie tovaru na predajnej ploche, práca s pokladňou, účasť na inventarizáciách, udržiavanie čistého vzhľadu predajne.

- práca v príjemnom prostredí a kolektíve
- zázemie stabilnej spoločnosti a stálej práce
- možnosť kariérneho rastu

Vopred ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí na základe zaslaných žiadostí boli vybraní do užšieho výberu. Výhodou je ak uchádzač je z blízkeho okolia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zdravotný preukaz
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti (výhodou)
-príjemné a ústretové vystupovanie
-prax s prácou s potravinami (výhodou)
-spoľahlivosť, komunikatívnosť, ochota pracovať
- bezúhonnosť

Spoločnosť zamestnáva 660 zamestnancov v 140 maloobchodných predajniach na strednom Slovensku. Zaoberá sa maloobchodným predajom potravinárskeho, drogistického a rozličného tovaru pre každodennú spotrebu. Pre efektívne fungovanie a rast spoločnosti je nevyhnutnosťou mať tím kvalitných ľudí.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4429873  Dátum zverejnenia: 8.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac