Montér - špecialista

KORP spol. s r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 800 EUR/mesiacMzda aj odmeny sú vždy za dosiahnuté výsledky, mzda je kombinovaná ako hodinová a úkolová, plus odmeny za splnenie požadovaných cieľov. Odmeňovanie a kariérny postup sú závislé od dosiahnutej odbornosti a efektivity vykonávanej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

- Montáže sklenených systémov a zasklení po zaučení

- Práca s modernými kompozitnými materiálmi a hliníkovými obkladmi

- Montáže veľkoformátových obkladov

- Výroba pomocných dielcov pre montáže

Pracovná doba:

- Pracovná doba je od pondelka do piatku (víkendy sa nepracuje)

Výhody:

- Poskytujeme zaučenie pracovníkov pre výkon práce počas prvého a druhého mesiaca po nástupe

- Príležitosť rozvíjať sa v oblasti stavebníctva

stabilná práca a spravodlivé odmeňovanie, úkolové odmeňovanie bez zastropovania odmien za dosiahnuté výsledky, pre dochádzajúcich pracovníkov príspevok na ubytovanie alebo príspevok na cestovné

Na pracovnú pozíciu hľadáme šikovných remeselníkov s praxou v stavebnom alebo technickom remesle. Po nástupe uchádzač prejde školením na výkon práce. Možnosť postupu z pracovnej pozície po odpracovaní 1 roka a kvalifikovaní sa na základe pracovných výsledkov. Pre výkon prác poskytujeme kompletnú pracovnú výbavu a zabezpečenie činnosti. Práca si vyžaduje zodpovedný prístup, znalosť čítania výkresovej a technickej dokumentácie. Plná výška mzdy je dosiahnutá po zvládnutí práce po zaučení, alebo po skúšobnej dobe.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Ovládanie stavebného remesla v odbore - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Hľadáme profesionálov so znalosťou stavebného remesla alebo remeselnej práce

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, precíznosť, presnosť, samostatnosť, zodpovednosť, cieľavedomosť a technické myslenie, práca v tíme.

KORP spol. s r.o. je výrobno-obchodná spoločnosť pôsobiaca v stavebnom priemysle už viac ako 18 rokov. Do roku 2023 sme zrealizovali už stovky zákaziek v oblasti výroby a montáže odvetraných fasád, drevených konštrukcii, drobných stavieb, dizajnových obkladov, bezrámových zasklení a požiarnych uzáverov. Zameriavame sa na riešenia na kľúč pri využívaní nových moderných materiálov a technologických postupov. Máme ambíciu zlepšovať sa a stať sa značkou na trhu v oblastiach v ktorých pôsobíme.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Boris Žitný
Tel.: +421948872358
E-mail: poslať životopis
ID: 4655812  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac