Technik - projektant

KORP spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
najneskôr 1. Marec 2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 000 EUR/mesiacMzda je zložená zo základnej fixnej časti a nárokovateľných odmien za vykonanú prácu a dosiahnuté výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vytváranie realizačnej výrobnej dokumentácie a výkresov pre realizáciu zákazkovej aj bežnej výroby, posúdenie a návrh technických riešení vrátane vyhľadávania nových riešení a materiálov pre výrobu, tvorba rozpočtov, rozpočtové plánovanie, plánovanie výroby a zdrojov, vytváranie modelov a vizualizácii, spolupráca na vývoji nových produktov, vytváranie výrobných postupov, spolupráca pri vytváraní obchodných a marketingových materiálov v rozsahu poskytovania/vytvárania propagačných technických podkladov, komunikácia s partnermi a zákazníkmi v technických otázkach. Zodpovednosť za realizáciu zákaziek.

podľa dohody možnosť práce 1 deň v týždni z domu, podpora odborného rastu, spravodlivé odmeňovanie

Prosíme o reakciu iba tých uchádzačov ktorý spĺňajú uvedené podmienky. Ozveme sa iba vybraným uchádzačom, ktorý budú následne pozvaný na pohovor. Pohovor bude pozostávať z dvoch častí. Prvá časť prebehne vzdialene cez konferenčný hovor, druhá časť na základe testu. Pre zaradenie do výberového konania stačí poslať email so životopisom v Slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - expert
SketchUp - expert
Vizualizačný software - pokročilý
Rozpočtové plánovanie - pokročilý
Tvorba výkresovej dokumentácie - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

navrhovanie, realizácia ľahkých stavebných konštrukcii

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické a kritické myslenie, Vedenie realizačného tímu, Schopnosť osvojiť si nové zručnosti a postupy, Flexibilita, Tímová práca, Spoľahlivosť, Samostatnosť pri riešení problémov, Komunikatívne zručnosti, Pozitívny prístup k riešeniu problémov, Všeobecná znalosť stavebných a remeselných technológii ako aj výrobných postupov, Znalosť súvisiacej legislatívy

KORP spol. s r.o. je malá výrobno-obchodná spoločnosť pôsobiaca v stavebnom priemysle už viac ako 15 rokov. Do roku 2020 sme realizovali už stovky zákaziek v oblasti výroby a montáže odvetraných fasád, drevených konštrukcii a obkladov, bezrámových zasklení a požiarnych uzáverov. Zameriavame sa na riešenia na kľúč pri využívaní nových moderných materiálov a postupov. Máme ambíciu zlepšovať sa a stať sa značkou na trhu v oblastiach v kde pôsobíme.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KORP spol.s r.o.
ČAJKOVSKÉHO 18
94911 NITRA
ID: 4004999  Dátum zverejnenia: 13.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac