Reagujte bez životopisu

Obchodný manažér - produktový špecialista

KORP spol. s r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.02.2020
1 200 EUR/mesiacMzda má dve zložky, základná fixná mzda a variabilná zložka odvíjajúca sa od dosiahnutých výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie zákazníkov a obchdných príležitostí, starostlivosť o obchodné prípady, starostlivosť o zverené portfólio produktov a rozvoj produktového portfólia, komunikácia so zákazníkmi, uvádzanie nových produktov na trh a rozvíjanie obchodných aktivít, vyhľadávanie obchodných príležitostí a vhodných obchodných partnerov, spracovávanie cenových a obchodných ponúk, príslušná evidencia

Spravodlivé odmeňovanie podľa dosiahnutých výsledkov s podielom na dosiahnutom obrate, možnosť využívať firmené auto, telefón, počítač. Dva dni v mesiaci akceptujeme prácu z domu - home office.

Ak sa chcete posnúť vo svojom profesionálnom živote ďalej, pracovať v tíme, máte blízko k technickému mysleniu a máte odborné obchodné zručnosti, budeme radi keď nám pošlete svoj životopis.

Výberové konanie bude pozostávať z 2 kôl, oslovený budú len vybratý uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné alebo Technické vzdelanie s praxou v predaji produktov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Vytvárame vo firme nový kolektív, do ktorého hľadáme kolegu s chuťou pracovať, rozvíjať sa a učiť sa, hľadať možnosti odbytu firmených produktov.

KORP spol. s r.o. je výrobno-obchodná spoločnosť pôsobiaca v stavebnom priemysle už viac ako 18 rokov. Do roku 2023 sme zrealizovali už stovky zákaziek v oblasti výroby a montáže odvetraných fasád, drevených konštrukcii, drobných stavieb, dizajnových obkladov, bezrámových zasklení a požiarnych uzáverov. Zameriavame sa na riešenia na kľúč pri využívaní nových moderných materiálov a technologických postupov. Máme ambíciu zlepšovať sa a stať sa značkou na trhu v oblastiach v ktorých pôsobíme.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3840708  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac