Montážny pracovník na TPP/brigádu/živnosť (Ref. č.: K-1801)

KORP spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 Eur (vrátane príplatkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce na stavbe v rozsahu:
- montáž a manipulácia veľkoformátových obkladov v exteriéri aj v interiéri,
- montáž drevených obkladov a drevených konštrukcii
- montáž klampiarskych prvkov, plechov a kovových konštrukcii

na pohovore, benefity poskytujeme v závislosti na pracovných skúsenostiach a zručnostiach

Potrebná prax v stavebníctve alebo v drevospracujúcom priemysle.
Pohovory sa konajú v Nitre.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, drevospracujúci priemysel

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

montážne práce, tesár, stavebný zámočník, sadrokartónista
2

zodpovednosť, precíznosť, presnosť, samostatnosť, cieľavedomosť a technické myslenie

KORP spol. s r.o. je progresívna výrobno-obchodná spoločnosť pôsobiaca v stavebnom priemysle už viac ako 10 rokov. Spoločnosť je založená na skúsenostiach z domáceho aj zahraničných trhov. Realizujeme drevenné a hlinníkové stavebné konštrukcie s opláštením (fasádne systémy, veľkoformátové obklady, drevokonštrukcie pre exteriér aj bývanie), bezrámové zasklievacie systémy a realizujeme zakladanie ľahkých dočasných aj trvalých stavieb na zemné vruty.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Ďurková 23
949 01 Nitra
ID: 1451865   Dátum zverejnenia: 8.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 Eur (vrátane príplatkov)