Manažér potravinárskej výroby KORO, s. r. o.

KORO, s.r.o.

Miesto práce
Chrenovisko 2674, Rimavská Sobota
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia a kontrola výrobných pracovníkov tak, aby sa dosahovali požadované výsledky
- kontrola dodržiavania noriem a technologických procesov vo výrobe
- kontrola kvality finálnych výrobkov a pod.

Ponúkame služobný byt, motivačné mzdové ohodnotenie, výraznú možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu, prácu v mladom kolektíve, nákup potravín v podstatne zvýhodnených cenách a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v oblasti potravinárstva výhodou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizačné schopnosti
- schopnosť viesť a motivovať ľudí
- zodpovedný prístup k práci
- spoľahlivosť

Ponúkame príležitosť pracovať v dynamicky sa rozvíjajúcej firme na pozícií: asistentka riaditeľa.
Spoločnosť sa zaoberá výrobou a distribúciou rýchloobrátkových potravín pod značkami : KORO - kvalitné lahôdky a KORO NATURE LINE - zdravé potraviny bez chémie. Firma vo svojom odbore podniká už 19 rokov, je slovenská - všetky výrobky sú vyrábané vo výrobnom závode v Rimavskej Sobote. Z dôvodu expandovania na zahraničné trhy a neustáleho rastu a vývoja nových produktov hľadá do svojho tímu šikovného a zodpovedného človeka na obsadenie uvedenej pracovnej pozície s cieľom posilniť svoj personál novými talentami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KORO , s.r.o.
Chrenovisko 2674
979 01 Rimavská Sobota
ID: 3258120   Dátum zverejnenia: 1.12.2017