Reagujte bez životopisu

Čašník v Reštaurácii

KORIDA Group, s.r.o.

Miesto práce
Lemešany
Termín nástupu
10.5.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zmenový čašník - dlhý, krátky týždeň - 12 hod
Obedový čašník - pondelok až piatok - 8 hod
Práca s počítačom - reštauračný program - zaškolíme
Komunikatívnosť so zákazníkom, zodpovednosť v práci, zodpovednosť za inventúrny stav tovaru,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník, čašníčka, osvedčenie o odbornej spôsobilosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Práca s PC - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti Gastro priemyslu od roku 2005. V súčasnosti prevádzkujeme dve reštaurácie v obciach Lemešany a Drienov, v ktorých ponúkame denne menu, pizzu, zabezpečujeme rodinné a firemné oslavy a komplet catering aj mimo prevádzky.
Reštaurácia u Ferka sa nachádza v Obci Lemešany, ktorá je priamo napojená na diaľnicu medzi PO a KE. Na prízemí budovy sa nachádza reštaurácia s kapacitou 150 hostí, ktorá je rozdelená pre fajčiarov a nefajčiarov. V okolí reštaurácie ponúkame posedenie na vonkajšej terase s detským ihriskom a parkovacím miestom.
Samozrejmosťou sú doplnkové služby: výzdoba a stolovanie podľa individuálnych požiadaviek, domáce koláče, torty a pod.
Ďalej sa zaoberáme aj závodným stravovaním pre cca 20 väčších i menších firiem s možnosťou dovozu priamo k odberateľovi.
Meno našej firmy je zárukou kvality a profesionálneho prístupu k zákazníkovi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4067544  Dátum zverejnenia: 23.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac