900 - 1 800 EUR

Konštruktér /-ka

KORADOOR, s.r.o.

Miesto práce
Vrútocká cesta 256, Sučany - juh
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba výkresovej a sprevodnej technickej dokumentácie k výrobe,
- príprava materiálových výpisov k zverenej zákazke,
- tvorba vizualizácií,
- príprava ceny vstupných materiálov pre výslednú cenovú ponuku zákazníka,
- návrh zlepšovania procesov výroby a kvality výrobkov,
- modelovo riešiť, vyvíjať, riadiť a kontrolovať technologické procesy výroby.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900 - 1800 EUR

- stabilná a perspektívna práca,
– preplácané nadčasy,
– individuálny prístup,
– profesionálna podpora,
– rôznorodá a zaujímavá pracovná náplň,
– príjemná pracovná atmosféra,
– kvalitné pracovné prostriedky a tvorivé prostredie,
– teambuildingové akcie,
– príležitosť realizovať sa, rásť a vzdelávať sa po osobnostnej i pracovnej stránke.

Hľadáme mimoriadnych, proaktívnych a cieľavedomých ľudí, ktorí budú s nami zdieľať vášeň pre stolárske remeslo, interiérový dizajn a konštrukčné prevedenia. Pripojte sa k nášmu tímu, ktorý definuje budúcnosť výroby nábytkov, dverí a interiérového dizajnu. Profesijná stabilita, individuálny prístup, priateľské vzťahy, príjemná pracovná atmosféra a ambiciózne projekty predstavujú len minimum dôvodov, vďaka ktorým je práca v KORADOOR-e Vašou správnou voľbou.

Ste kreatívny, samostatný, máte poznatky o štruktúre a vlastnostiach dreva, o jeho modifikácií, technológiách spracovania a pretvárania dreva na výrobky a viete tvoriť výkresovú dokumentáciu pre výrobu? Aebo Vás proste baví 3D kreslenie, modelovanie a vizualizovanie interiérov a interiérových prvkov? Ak je drevárstvo Vašou vášňou ponúkame vám príležitosť, ktorá bude zmyslom Vášho každodenného života.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Tvorba a konštrukcia nábytku, interiérový dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
SketchUp - pokročilý
Autodesk Inventor - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– znalosť technológií spracovania a pretvárania dreva na produkty,
– schopnosť vyvíjať, špecifikovať a konštruovať nábytkárske a stavebno-stolárske výrobky s dôrazom na ich funkčnosť, bezpečnosť, kvalitu a dizajn,
– znalosť materiálov, technických a technologických postupov,
– zabezpečenie kvality a včasnosti zvereného projektu,
– 3D modelovanie a tvorba vizualizácií,
– zmysel pre detail,
– proaktívny prístup,
– pozitívnu osobnosť,
– pracovitosť.

Sme rodinná firma, ktorej značka KORADOOR v sebe nesie život prírody a lásku k dizajnu. Prostredníctvom prepojenia tradičnej remeselnej výroby a moderných technológií prinášame unikátne spracovanie nábytkov, dverí a podláh. Sme slovenský výrobca, ktorý sa právom radí medzi popredné spoločnosti zameriavajúce sa na výrobu komplexných interiérov od prvotného návrhu až po konečnú montáž. Prostredníctvom prepojenia tradičnej remeselnej výroby a moderných technológií prinášame unikátne spracovanie výrobkov.

Každý deň prichádzame do práce, pretože chceme pre našich zákazníkov vytvoriť priestor, ktorý bude ich domovom. Aby sme to mohli dosiahnuť maximalizujeme kompetentnosť, vytvárame systém a milujeme to, čo robíme. K tomu, aby sa nám to podarilo potrebujeme vo svojom tíme cieľavedomých ľudí, pre ktorých nie je práca prácou ale životným štýlom, či koníčkom.

Ak ste ambiciózny/-a a radi by ste pracovali v úspešnej spoločnosti, pre ktorú sú prioritou medziľudké vzťahy, kvalitne odvedená práca a profesionálny prístup neváhajte sa nám ozvať.

Staňte sa členom našej rodiny!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Vrútocká 256
03852 Sučany

Kontakt

ID: 3650949   Dátum zverejnenia: 24.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 - 1800 EUR