Konštruktér / - ka

KORADOOR, s.r.o.

Miesto práce
Vrútocká 256, 03852 Sučany, Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
700-1500 € - individuálny prístup nie je len slovo, preto radi nájdeme prienik medzi Vašimi požiadavkami a našimi možnosťami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť KORADOOR, s.r.o. hľadá do svojho tímu šikovných, zodpovedných a samostatne pracujúcich ľudí na pracovnú pozíciu KRESLIČ - KONŠTRUKTÉR NÁBYTKU A INTERIÉROVÝCH PRVKOV, ktorý sa bude starať o technickú prípravu výkresov a iných podkladov potrebných pre výrobný proces. Hlavnou náplňou práce je návrh riešení a realizácie, tvorba výkresovej dokumentácie a príprava materiálových rozpisiek počas celej vývojovej fázy daného projektu.

• priateľské pracovné prostredie,
• profesionálnu podporu,
• nadpriemerné ohodnotenie + bonusy,
• flexibilnú pracovnú dobu,
• firemný notebook + PC + mobil,
• vlastnú kanceláriu,
• odborný rast,
• individuálny prístup.

Ak rovnako ako my veríte v silu remesla, chcete byť jeho neoddeliteľnou súčasťou a chcete rozvíjať jeho možnosti, tak neváhajte a pošlite nám Váš životopis prípadne Vaše portfólio na e-mail: hr@koradoor.net.

Radi Vám dáme šancu!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Konštruktér nábytku a interiérových prvkov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - expert
NX - pokročilý
SketchUp - expert
CATIA - pokročilý
Mac OS - expert
Microsoft Windows - expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti s tvorbou technických výkresov nábytku a
iteriérových prvkov,
• návrh konštrukčných riešení a príprava materiálových
rozpisiek,
• počítačové znalosti – CAD / Nemetschek / Cabinet Vision a
iné,
• návrh riešení a realizácie počas celej fázy vývoja zákazky,
• komunikatívny a priateľský prístup k práci,
• ochotu učiť sa novým veciam,
• ťah na bránku,
• proaktívny prístup k práci,
• aktívnu a pozitívnu osobnosť,
• dynamické a kreatívne myslenie.

KORADOOR, s.r.o. ®, slovenský výrobca, ktorý sa právom radí medzi popredné spoločnosti zameriavajúce sa na výrobu komplexných interiérov od prvotného návrhu až po konečnú montáž. Prostredníctvom prepojenia tradičnej remeselnej výroby a moderných technológií Vám prinášame unikátne spracovanie výrobkov.
Cieľom spoločnosti KORADOOR® je kvalitná a precízna práca, budovanie trvalých a dôveryhodných vzťahov so zákazníkmi i zamestnancami spoločnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Vrútocká 256
03852 Sučany

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Iveta Máliková
Tel.: 0911774923
E-mail: poslať životopis
ID: 3262048   Dátum zverejnenia: 6.12.2017