Facility Manager

KOPPERT, s.r.o.

Miesto práce
Komárňanská cesta, Nové Zámky-Dolná kapsa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
1 400 - 2 000 EUR/mesiacDohodnutá mzda bude závisieť od skúseností a kvalifikácie kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou zodpovednosťou je zabezpečovanie údržby a opráv zariadení a technológií v prevádzke, ich prevádzkyschopnosť, spoľahlivosť a bezpečnosť.
Denne koordinujete a riadite externé aj interné údržbárske práce na budovách a technológiách s dodržiavaním firemných štandardov.
Zodpovedáte za zostavenie a dodržiavanie plánu údržby.
Vediete dokumentáciu súvisiacu s údržbou.
Riadite manažment odpadov.
Podieľate sa a dohliadate na implementáciu nových technológíí.
Spravujete agendu BOZP a PO, komunikujete s externými dodávateľmi týchto služieb.
Úzko spolupracujete s ostatnými kolegami a oddeleniami.

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s viac ako 20 ročným pôsobením na Slovensku.
Sme otvorení dlhodobej spolupráci na hlavný / čiastočný pracovný úväzok, ale tiež na živnosť, alebo cez s.r.o..

Zaujala Vás naša ponuka? Tak neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Poteší nás aj motivačný list kde sa o Vás dozvieme čo najviac.
Vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky budeme kontaktovať telefonicky . Ak Vás nebudeme kontaktovať do 31.12.2022 znamená to, že sme vybrali kandidátov, ktorých schopnosti a znalosti nalepšie zodpovedali naším požiadavkám na danú pozíciu. Ak Vás v budúcnosti zaujme iná naša ponuka, určite nám neváhajte svoj životopis poslať opätovne, každému výberovému konaniu sa venujeme osobitne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Riadiace schopnosti, otvorené, priame vystupovanie, komunikačné schopnosti a orientácia na výsledky. Nutná komunikácia v anglickom jazyku slovom aj písmom.

Sme výrobná spoločnosť zaoberajúca sa chovom opeľovačov. Sme členom skupiny Koppert, lídra v oblasti biologickej ochrany porastov a opeľovania. Viac informácií nájdete na www.koppert.com
Pozrite si krátke video z našej výroby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4348133  Dátum zverejnenia: 18.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac