Pracovník vo výrobe

KOPPERT, s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
čím skôr
819 - 1 089 EUR/mesiacNástupný plat je 1089 Eur vrátane mesačnej odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme posledné voľné miesta do výroby.

Ak si tímový hráč stvorený pre prácu v dynamickom prostredí a máš

* chuť pracovať v jednozmennej prevádzke
* schopnosť tímovej práce
* flexibilitu
* ochotu k fyzickej práci

tak možno hľadáme práve teba.

AKO BUDE VYZERAŤ TVOJ PRACOVNÝ DEŇ

Nastupuješ na rannú zmenu o 6:00 - 14:30.
Pracuješ za pásom na výrobnej linke pri kŕmení, selektovaní, balení čmeliakov, alebo s paletovým vozíkom zásobuješ linku materiálom.
Pracuješ v kolektíve a riadiš sa pokynmi tímdlídra alebo shiftlídra. Tvoj pracovný týždeň trvá od pondelka do piatka, občas pracujeme aj v sobotu, alebo vo sviatok.
Nemal by si mať alergiu na čmeliaky. Občas sa pracuje pod červeným svetlom.

Získaš možnosť pracovať v stabilnej, modernej prevádzke, s možnosťou kariérneho rastu.

Ak ťa naša ponuka zaujala neváhaj a pošli nám svoj životopis. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a dohodneme si s nimi osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou je prax vo výrobe.

Sme výrobná spoločnosť zaoberajúca sa chovom opeľovačov. Sme členom skupiny Koppert, lídra v oblasti biologickej ochrany porastov a opeľovania. Viac informácií nájdete na www.koppert.com
Pozrite si krátke video z našej výroby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3986729  Dátum zverejnenia: 9.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 819 EUR/mesiac