Hodinový majster / Údržbár

KOPPERT, s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 10 EUR/hod.Mzda bude vyplácaná formou fakturácie za konkrétne výkony podľa objednávok a zmluvy. Uvedená odmena od 10 do 15 Eur (v závislosti od schopností a zručností) je bez DPH. Očakávaný rozsah hodín za mesiac: 100 - 200 .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, pre ktorého je každá nová práca výzvou, dokáže si riadiť svoj denný program a rozumne využívať svoj čas.
Preferujeme spoluprácu na živnosť alebo s.r.o.. Vieme však vytvoriť podmienky pre čiastočný úväzok.
Očakávame samostatné riešenie zadaných úloh, dodržiavanie termínov.

Naše očakávania ohľadom schopností a zručností záujemcov:
• Zručnosť pri vodoinštalatérskych prácach
• Zručnosť pri murárskych a maliarskych prácach
• Práca s kovmi
• Práca s drevom
• Základná znalosť technickej dokumentácie
• Nie je podmienkou ale vítané sú elektrikárske znalosti

Ponúkame dlhodobú spoluprácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Sme výrobná spoločnosť zaoberajúca sa chovom opeľovačov. Sme členom skupiny Koppert, lídra v oblasti biologickej ochrany porastov a opeľovania. Viac informácií nájdete na www.koppert.com
Pozrite si krátke video z našej výroby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3934063  Dátum zverejnenia: 9.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.