Údržbár

KOPPERT, s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Mzda bude vyplácaná formou fakturácie za konkrétne výkony podľa objednávok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, zručného "všemajstra" na vykonávanie údržbárskych prác vo výrobe našej spoločnosti.
Naše očakávania ohľadom schopností a zručností záujemcov:
• Práca s kovmi na úrovni zámočníka
• Práca s drevom
• Zručnosť pri vodoinštalatérskych prácach
• Zručnosť pri murárskych a maliarskych prácach
• Základná znalosť technickej dokumentácie
• Nie je podmienkou ale vítané sú elektrikárske znalosti
Od záujemcu očakávame samostatné riešenie zadaných úloh, dodržanie termínov a žiadanej kvality.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Sme výrobná spoločnosť zaoberajúca sa chovom opeľovačov. Sme členom skupiny Koppert Biological Systems, lídra v oblasti biologickej ochrany porastov a opeľovania. Viac informácií nájdete na www.koppert.com
Pozrite si krátke video z našej výroby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Komárňanská cesta 13
940 01 Nové Zámky
www.koppert.com

Kontakt

ID: 3934063  Dátum zverejnenia: 9.11.2020