Zástupca tímlídra - shiftlíder

KOPPERT, s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
915 - 1 217 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný kandidát bude na pozícii zástupcu tímlídra koordinovať 15 až 20 členný tím na úseku chovu čmeliakov, pričom bude aktívne zapojený do prác na tomto stredisku. Očakávame od neho:
- schopnosť detailne pochopiť a osvojiť si proces výroby v krátkom čase po všetkých stránkach
- ochotu kedykoľvek zastúpiť kolegu na pridelenom, alebo inom stredisku podľa rozhodnutia nadriadeného
- plnohodnotne nahradiť tímlídra počas jeho neprítomnosti
- aktívnu spoluprácu s ostatnými kolegami a strediskami
- schopnosť riešiť operatívne situácie, ktoré vyžadujú samostatné rozhodovanie .

Ponúkame stabilnú prácu v príjemnom kolektíve, v jednozmennej prevádzke so zavedeným kontom pracovného času.

Hľadáme človeka s chuťou pracovať v tíme, ochotného učiť sa, dôsledného a samostatného. Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám poslať svoj životopis. Vybraných kandidátov budeme v najbližšej dobe kontaktovať na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2020 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Výrobná spoločnosť zaoberajúca sa chovom opeľovačov. Člen skupiny Koppert Biological Systems, lídra v oblasti biologickej ochrany porastov a opeľovania. Viac informácií nájdete na www.koppert.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Komárňanská cesta 13
940 01 Nové Zámky
www.koppert.com

Kontakt

ID: 3883390  Dátum zverejnenia: 26.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 915 EUR/mesiac