Logo KOPPERT, s.r.o.

Operátor výroby / pracovník na expedičnom páse

KOPPERT, s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
703 - 935 EUR/mesiacMzda 935 Eur je nástupná mzda vrátane mesačnej odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme stabilná medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už viac ako 20 rokov. Využívame riešenia pochádzajúce z prírody a prinášame produkty pre zdravšie, bezpečnejšie a produktívnejšie poľnohospodárstvo.
Do nášho tímu hľadáme nového kolegu, ktorého hlavnou pracovnou náplňou bude práca na expedičnom páse a vo výrobnej hale s chovom čmeliakov.

Ponúkame prácu v dvojzmennej prevádzke so zavedeným kontom pracovného času, v príjemnom čistom pracovnom prostredí s možnosťou profesijného a mzdového rastu.

Ak Vás naša ponuka zaujala a chcete pracovať v perspektívnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti, pošlite nám životopis. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadne osobného pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2021 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Internet - základy

Hľadáme flexibilných ľudí s chuťou pracovať v tíme a učiť sa nové veci. Výhodou je prax na VZV .

Sme výrobná spoločnosť zaoberajúca sa chovom opeľovačov. Sme členom skupiny Koppert Biological Systems, lídra v oblasti biologickej ochrany porastov a opeľovania. Viac informácií nájdete na www.koppert.com
Pozrite si krátke video z našej výroby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Komárňanská cesta 13
940 01 Nové Zámky
www.koppert.com

Kontakt

ID: 3793359  Dátum zverejnenia: 19.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 703 EUR/mesiac