Reagujte bez životopisu

Pracovník pri výrobe a montáži plastových okien

KOPLAST, spol. s r.o.

Miesto práce
Textilná, Ružomberok-Rybárpole
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž okenných a dverových výplní, parapet, tieniacich systémov, práca vo výrobe

Ponúkame prácu na dohodu, na živnosť, príp. aj TPP pre 1 -2 pracovníkov, príp. samostatnú partiu. Hodinová sadzba v závislosti od druhu pracovného pomeru a skúseností uchádzača od 5 eur v čistom. Predošlé skúsenosti s podobným typom práce sú vítané.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, precíznosť (presnosť), praktické myslenie

- manuálna zručnosť, technická gramotnosť, matematická gramotnosť, fyzická zdatnosť

Firma KOPLAST s.r.o. sa zaoberá výrobou, predajom a montážou plastových okien, dverí, zimných záhrad, výkladov a presklenných fasád. Na slovenskom trhu úspešne pôsobí od roku 1993. Patrí medzi menšie-stredne veľké firmy. Ambíciou firmy je rast a neustále skvalitňovanie všetkých činností.
ID: 4106268  Dátum zverejnenia: 18.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.