Logo KOOR, s.r.o.

Kľúčový užívateľ systému podpory ERP a CRM

KOOR, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 56, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacvýška mzdy môže byť upravená na základe odborných skúseností a znalostí; súčasťou odmeňovacieho balíka je aj variabilná časť, kt. radi predstavíme na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme stabilná, slovenská, stredne veľká firma pôsobiaca v oblasti energetiky už 13 rokov.
Hľadáme kolegu do tímu pre podporu ERP a CRM, ktorého hlavné úlohy by boli:

- Testovanie informačného systému (IS) na presnosť a funkčnosť
- Poskytovanie podpory a školení užívateľom IS
- Návrh a implementácia úprav v IS podľa požiadaviek
- Identifikácia potrieb užívateľov a navrhovanie vylepšení alebo úprav systému na základe ich spätnej väzby
- Skúmanie a zlepšovanie výkonnosti IS
- Spolupráca s vývojovým tímom na implementácii zmien a nových funkcií do IS
- Spolupráca s tímom vývojárov na identifikácií a riešení problémov s IS
- Poskytovanie podpory a technického poradenstva užívateľov v súvislosti s IS

PROGRAM RODINA:
- ponúkame dni voľna navyše
- poskytujeme zamestnancom multisport kartu
PRACOVNÉ PROSTREDIE:
- možnosť čerpať „Sick Day“
- home office program
- zabezpečujeme pitný režim - filtrovaná voda káva, čaj
- pravidelne organizujeme firemné akcie
ZELENÝ PROGRAM:
- podporujeme alternatívnu dopravu do/zo zamestnania (možnosť požičať si bicykel, uzamknuté priestory na odloženie bicykla, dostupná sprcha)
- podporujeme separovanie odpadu v priestoroch kancelárie, používame ekologickú drogériu, podporujeme nákupy z lokálnej výroby

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Forms - Mierne pokročilý
Microsoft Power Automate - Mierne pokročilý
Microsoft SharePoint - Mierne pokročilý
Microsoft Azure - Základy
Windows PowerShell - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

3

- Skúsenosti s ERP alebo CRM systémom výhoda
- Skúsenosti s testovaním informačných systémov
- Schopnosť analyzovať a identifikovať problémy s informačnými systémami
- Znalosť operačných systémov a databázových systémov výhoda
- Schopnosť efektívne komunikovať a spolupracovať s vývojármi
- Schopnosť komunikovať efektívne s užívateľmi a pochopiť ich potreby
- analytické myslenie a schopnosť riešenia problémov
- skúsenosť s poskytovaním podpory a školení by bola výhodou
- schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť zabezpečuje výstavbu, správu a prevádzku energetických zariadení na území celého Slovenska

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Elena Šaštinská
E-mail: poslať životopis
ID: 4830111  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac