Logo KOOR, s.r.o.

Key Account Manager (obchodník pre oblasť energetiky)

KOOR, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čím skôr
1 500 EUR/mesiac- v pracovnej ponuke zohľadníme senioritu uchádzača - navyše odmeny na základe plnenia cieľov - auto aj na súkromne účely, rovnako aj všetky ostatné veci potrebné k práci - výsledky nás zaujímajú oveľa viac ako fixná pracovná doba a miesto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie obchodných príležitosti a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- samostatná príprava a vedenie obchodných stretnutí, systematická práca v ERP systéme spoločnosti
- zodpovednosť za prípravu a koordináciu obchodných ponúk vrátane procesov výberu dodávateľa, a to aj vo verejnom obstarávaní
- obchodné projekty so zameraním na Batériové uložiská, FVE elektrárne, agregácia, energetické spoločenstvá
- miesto práce Poprad alebo Košice (práca vyžaduje cestovanie)

PROGRAM RODINA:
- ponúkame dni voľna navyše
- poskytujeme zamestnancom multisport kartu
PRACOVNÉ PROSTREDIE:
- možnosť čerpať „Sick Day“
- home office program
- zabezpečujeme pitný režim - filtrovaná voda káva, čaj
- pravidelne organizujeme firemné akcie
INÉ:
- auto (aj na súkromné účely)

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosti KOOR charakterizujú:
- riešenia v oblasti tepelnej energetiky, energetických službách, fotovoltike a BESS, v riadení a v prevádzke technologických zariadení a ich kombináciách pre súkromný sektor a verejnú správu
- flexibilita, rýchlosť rozhodovania a rast

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Požiadavky na uchádzača
- prax v predaji technických riešení (primárne energetika, nie je to však podmienkou) a schopnosť kreatívnej aplikácie obchodného a prevádzkového modelu spoločnosti KOOR v obchodných príležitostiach
- základná znalosť systémov FVE
- základná znalosť Batérií a možnosti využitia batérií v elektrickej sústave
- základná znalosť energetickej legislatívy v časti – elektro-energetika
- networker schopný napísať presvedčivý motivačný list
- vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
- tímový hráč s analytickým a koncepčným myslením
- fanúšik energetickej efektívnosti, zelenosti a dlhodobých vzťahov

Spoločnosť zabezpečuje výstavbu, správu a prevádzku energetických zariadení na území celého Slovenska

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Elena Šaštinská
E-mail: poslať životopis
ID: 4695877  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac