Senior účtovník

KOOR, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
čím skôr
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac+ ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné vedenie účtovníctva vybraných spoločností v skupine v súlade so slovenskými účtovnými a daňovými predpismi
- kontrola, účtovanie a administrácia účtovných dokladov
- zaisťovanie fakturácie a zadávanie bankových príkazov, kontrola a párovanie platieb
- vykonávanie pravidelných mesačných kontrol vo finančnom účtovníctve
- spracovávanie mesačných a ročných závierok
- príprava a zhromažďovanie podkladov pre banky a audit
- reporting nadriadenému

radi predstavíme na osobnom stretnutí

Prečo pracovať pre našu spoločnosť? Odpovieme slovami spoluzakladateľa KOOR, Milana Orlovského.
„Keď sme zakladali KOOR, prišli sme s biznis modelom, aký tu ešte nebol. Našli sme medzeru na trhu a postupne, pomaly sme ju vypĺňali. Dnes, keď sme najväčším čisto slovenským poskytovateľom energetických služieb na Slovensku, by sme si mohli vydýchnuť. Ale keďže si chceme túto pozíciu udržať a aj ďalej rásť, hľadáme ľudí, ktorí chcú rásť spolu s nami. A to na princípoch: ZELENO, SOCIÁLNE A DIGITÁLNE. Pre viac informácií, pozrite www.koor.sk “

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonimické, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

10 (alebo 5 rokov v účtovnej firme)

Počet rokov praxe

10

- seniorská prax vo vedení účtovníctva
- znalosť daňových zákonov
- proaktívny prístup, zodpovednosť, spoľahlivosť
- tímový hráč
- schopnosť riešiť problémy s pozitívnym výsledkom
- výhodou, ale nie podmienkou, je účtovanie v ekonomickom systéme QI

Spoločnosť zabezpečuje výstavbu, správu a prevádzku energetických zariadení na území celého Slovenska

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4334627  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac