Špecialista pre elektrotechnické zariadenia a líniové stavby

KOOR, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
1 350 EUR/mesiaczávisí od znalostí a skúseností + navyše 1x ročne bonus na základe plnenia cieľov vo výške 1 mesačnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš rôznorodú prácu na špecifických projektoch? Prácu od stola vnímaš ako potrebnú ale chceš byť aj v teréne a vidieť za sebou výsledok? Máš blízko k riešeniam, ktoré prinášajú energetickú úsporu?

Čo to znamená?
- mal by si na starosti projekty hlavne na západnom a strednom Slovensku (auto budeš mať k dispozícii)
- robil by si obhliadky objektov a zariadení a na základe nich spracovával návrhy tech. riešení vrátane cenových ponúk
- spracovával by si čiastkové informácie o technických zariadeniach a objektoch
- robil by si technickú podporu
- dohliadal by si na rekonštrukciu, tak ako bolo dohodnuté v zmluve a v a v projektovej dokumentácie a BOZP
- mal by si možnosť pracovať na ďalších zaujímavých projektoch v oblastiach fotovoltiky, verejného osvetlenia, interiérového osvetlenia administratívnych budov, priemyselného osvetlenia, motorov a frekvenčných meničov, merania médií na platforme eIoT, regulácie vybraných parametrov EZ

Prečo pracovať pre našu spoločnosť? Odpovieme slovami spoluzakladateľa KOOR, Milana Orlovského.
„Keď sme zakladali KOOR, prišli sme s biznis modelom, aký tu ešte nebol. Našli sme medzeru na trhu a postupne, pomaly sme ju vypĺňali. Dnes, keď sme najväčším čisto slovenským poskytovateľom energetických služieb na Slovensku, by sme si mohli vydýchnuť. Ale keďže si chceme túto pozíciu udržať a aj ďalej rásť, hľadáme ľudí, ktorí chcú rásť spolu s nami. A to na princípoch: ZELENO, SOCIÁLNE A DIGITÁLNE. Pre viac informácií, pozrite www.koor.sk “

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrikár – silnoprúd, VŠ - FEI - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- oprávnenie podľa §23 vyhlášky č. 508/2009Z.z. podmienkou (možnosť absolvovania kurzu v záučnej dobe)
- VÝHODOU ALE NIE PODMIENKOU je oprávnenie podľa §24 vyhlášky č. 508/2009Z.z.
- min. 3 roky praxe na obdobnej pozícii (oblasť riadenia osvetlenia výhodou, nie však podmienkou)
- aktívny vodič
- manuálna zručnosť
- zmysel pre zodpovednosť

Spoločnosť zabezpečuje výstavbu, správu a prevádzku energetických zariadení na území celého Slovenska

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4297446  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac