IT Tester/ka

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 400 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Charakteristika práce:
Realizácia testov v oblasti vývoja SW riešení, participácia na tvorbe funkčnej špecifikácie a business analýz.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Príprava testovacej dokumentácie z funkčnej špecifikácie požiadaviek (testovacie prípady, testovacie scenáre)
Výkon testu vo front-endovej aplikácii podľa testovacích scenárov
Kontrola správania sa systému z pohľadu očakávaných dátových tokov
Kontrola naplnenia dátových štruktúr v databáze
Podpora funkčnej analýzy a implementácie vyskúšaním možností správania sa systému
Podpora 1st level supportu aplikácie
Práca v AzureDevOps (TFS), JIRA
Používanie nástrojov na nastavovanie automatického testovania

Spokojnosť našich zamestnancov je pre nás prioritou, preto si môžu užívať nasledujúce benefity.

FINANČNÁ PODPORA
• ročné odmeny
• príspevok do III. dôchodkového piliera
• odmeny pri pracovných jubileách, sociálna výpomoc
• flexibilný systém firemných benefitov s finančným príspevkom zamestnávateľa
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona
• zľavy na produkty

VYVÁŽENIE PRACOVNÉHO A OSOBNÉHO ŽIVOTA
• flexibilný pracovný čas
• skrátený fond pracovného času
• možnosť občasnej práce z domu
• dni voľna navyše pri špecifických životných situáciách

ZDRAVIE A ŽIVOTNÝ ŠTÝL
• možnosť tzv. sick days
• poradňa pre zamestnancov z oblasti psychológie, práva, či financií
• oddychové zóny, parkovanie pre bicykle

KARIÉRNY ROZVOJ
• podpora rozvoja a vzdelávania – interné a externé školenia zamerané na soft a hard skills
• podpora zo strany skúsených odborníkov, ktorí sa podelia o svoje poznatky
• stabilné zamestnanie v silnej korporácii umožňujúcej kariérne rásť
• ocenenie najlepších zamestnancov v rámci celofiremného galavečera

KULTÚRA A ZÁBAVA
• teambuildingové aktivity napr. športové hry, večierky
• spoločensky prospešné aktivity, deň plateného voľna na účasť na dobrovoľníckych aktivitách spoločnosti
• súťaže o rôzne výhry napr. lístky na voľnočasové aktivity, vecné predmety

a omnoho viac ....

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na https://kooperativa.sk/kariera.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

MS Office – pokročilý
Základné znalosti v oblasti vývoja, testovania alebo validácie softvéru
Analytické a logické myslenie
Chuť a schopnosť učiť sa nové technológie a postupy
Schopnosť práce v tíme a spolupráce naprieč viacerými tímami
Zodpovednosť, samostatnosť a iniciatívnosť

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Referát pre recruitment
E-mail: poslať životopis
ID: 4539984  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac