Likvidátor/ka poistných udalostí – škody na zdraví

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie komplexnej likvidácie poistných udalostí
Poistno-technické posúdenie príčin a okolností vzniku škody
Poistno právne posúdenie uplatňovaných nárokov
Posudzovať nároky klientov na náhradu škody na zdraví v zmysle platných právnych predpisov a poistnej zmluvy a informovať klienta o výsledku
Spracovanie pridelených poistných udalostí v informačnom systéme poisťovne a vedenie náležitej dokumentácie
Komunikácia s klientmi, so štátnymi orgánmi, so zmluvnými externými spolupracovníkmi a zabezpečenie všetkých potrebných podkladov
Výpočet výšky poistného plnenia
Zabezpečovanie výplaty poistného plnenia

Zaujímavá práca vo finančne silnej poisťovacej spoločnosti
Stabilné zamestnanie
Príjemné pracovné prostredie
Pružný pracovný čas
Zamestnanecké benefity - plne hradené stravné lístky, príspevok do III. piliera, variabilné odmeny, odmeny pri pracovnom jubileu, teambuildingy, zľavy na produkty (vlastné aj partnerských spoločností)

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na https://www.koop.sk/o-nas/kariera.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, zdravotnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v likvidácii poistných udalostí min. 3 roky

Analytické myslenie
Výborné komunikačné zručnosti
Proaktívny prístup k riešeniu problémov
Samostatnosť, zodpovednosť
Vysoké pracovné nasadenie
Bezúhonnosť
Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B2) je výhodou

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Referát pre recruitment
E-mail: poslať životopis
ID: 4030612  Dátum zverejnenia: 24.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac