Špecialista informačnej bezpečnosti

Štefanovičova 4, Bratislava, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
1500 Eur brutto (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vypracovanie a implementácia metodických postupov a interných predpisov v oblasti bezpečnosti informácií v spoločnosti
• zachovávanie požadovanej kvality a súladu s minimálnymi štandardami platnými v skupine
• klasifikácia informácií používaných v spoločnosti z pohľadu prístupu k nim a ich citlivosti
• návrhy a implementácia zlepšení v oblasti informačnej bezpečnosti v súlade s požiadavkami spoločnosti
• vyhodnocovanie rizík v oblasti bezpečnosti informácií, ktorým je spoločnosť vystavená a navrhovanie opatrení na ich zmiernenie
• monitoring legislatívy súvisiacej s bezpečnosťou informácií, predovšetkým ochranou osobných údajov a pod.
• identifikácia a riešenie incidentov v oblasti informačnej bezpečnosti v spolupráci s dotknutými organizačnými jednotkami
• revidovanie a implementácia kontrolných mechanizmov v oblasti informačnej bezpečnosti
• spolupráca pri vzdelávaní zamestnancov a zvyšovaní ich bezpečnostného povedomia
• spolupráca so všetkými organizačnými zložkami spoločnosti

Zaujímavá práca vo finančne silnej poisťovacej spoločnosti
Stabilné zamestnanie
Príjemné pracovné prostredie
Pružný pracovný čas
Zamestnanecké benefity - plne hradené stravné lístky, príspevok do III. piliera, variabilné odmeny, odmeny pri pracovnom jubileu, teambuildingy, zľavy na produkty (vlastné aj partnerských spoločností)

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na https://www.koop.sk/o-nas/kariera.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

• znalosť štandardu ISO 27001
• certifikácia CISA (Certified Information Systems Auditor), CISM (Certified Information Security Manager) alebo CISSP (Certified Information Systems Security Professional) a pod. výhodou
• znalosť problematiky informačnej bezpečnosti, požadovaná prax v oblasti min. 2 roky
• technologické znalosti IS / IT
• flexibilita a konštruktívny prístup k riešeniu problémov
• schopnosť efektívnej komunikácie
• analytické schopnosti

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Referát pre recruitment
E-mail: poslať životopis
ID: 3459879  Dátum zverejnenia: 12.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 Eur brutto (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)